Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

εγω επειδη ειχα θεμα με κατι σκαλωματα γραφικων,μετα εβαλα και τα win7, ξαναμανα εγκατασταση,το εβγαλα-εβαλα περι τις 4 φορες και παντα μου ελεγε οτι εχω 10 ακομα authentications...

υποτιθεται οτι γινεται online η εξακριβωση,αλλά αντε βρες τωρα εσυ...

Link to comment
Share on other sites

δν σου επιτρεπει να το εχεις σε πανω απο 10 υπολογιστες ταυτοχρονα.δλδ καθε φορα που το βαζεις κοιταει στο σερβερ της ea(μαλλον) σε ποσους υπολογιστες ειναι εγκατεστημενο και αναλογως σε αφηνει ή οχι.θεωρητικα οταν του κανεις απεγκατασταση δινει πισω την θεση.οποτε οχι φορματ χωρις απεγκατασταση.το θεμα ειναι που βλεπουμε ποσες φορες μπορουμε να το βαλουμε ακομα πχ αμα εχει γινει καμια στραβη

Link to comment
Share on other sites

παίδες που μπορώ να σας βρω σε servers?? Μεχρι στιγμης κανένα Ελληνα δεν έχω πετύχει..

Επίσης στο bf2 (φώναζα) με κάποια πλήκτρα για να με πάρουν με το heli

Εδω πλέον δεν υπάρχουν αυτα? :hm:

Link to comment
Share on other sites

noodle μην περιμενεις το company σαν το bf2.ετσι και αλλιως δεν ειναι η συνεχεια του.ειναι αλλο game.η συνεχεια θα ειναι στο batlefield 3!

κανε με add στην friendlist σου fabiawrc.εχω skype-msn αν θες να μιλαμε κιολας.fragma medium χωρις aniso-anti θα εισαι μια χαρα απο frames πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

noodle μην περιμενεις το company σαν το bf2.ετσι και αλλιως δεν ειναι η συνεχεια του.ειναι αλλο game.η συνεχεια θα ειναι στο batlefield 3!

κανε με add στην friendlist σου fabiawrc.εχω skype-msn αν θες να μιλαμε κιολας.fragma medium χωρις aniso-anti θα εισαι μια χαρα απο frames πιστευω.

οκ μαν θα σου κάνω add :)

Link to comment
Share on other sites

Είδα προχθές το παιχνίδι με 9800gt + Samsung SLC SSD σε 30άρα ανάλυσης 2560 με όλα low και μπορώ να πω οτι την πάλευε....

στα 1680Χ1050 με Core2Duo@ 3.5ghz 4gb ram + 4850 512Mb+Mtron SLC SSD τι να περιμένω?

ιδια αναλυση,Core2Duo@ 3.4ghz 2gb ram + 8800GT ολα low παιζει μια χαρα(30-50 fps)..σε medium, τα min fps σε μαχες με πολλα ατομα πεφτουν κατω απο 20 ..οποτε εγω εμεινα στα low...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παίδες που μπορώ να σας βρω σε servers?? Μεχρι στιγμης κανένα Ελληνα δεν έχω πετύχει..

Επίσης στο bf2 (φώναζα) με κάποια πλήκτρα για να με πάρουν με το heli

Εδω πλέον δεν υπάρχουν αυτα? :hm:

Με το Q που κάνεις spot αν την ώρα που κοιτάς δικό σου όχημα το πατήσεις, φωνάζεις στον οδηγό. Ισχύει για όλα τα οχήματα αλλά κια για τις classes. Π.χ. αν είσαι medic του φωνάζεις έλα να σε γιάνω, αν είσαι Assault και βλεπεις ότι θέλει σφαίρες του λες στάκα να πάρεις κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αφιέρωσα μια ωρίτσα παραπάνω στον medic. Χάνεις σε αναλογία K/D, αλλά έχει πλάκα. Ακόμα περισσότερη μάλιστα αν υπάρχει και δεύτερος medic και πάει το squad σαν τραίνο. Όποιος πεθαίνει σηκώνεται, πεθαίνει ο ένας medic τον σηκώνει ο άλλος. Σε κάποια φάση πέθανε όλη η squad εκτός του ενός medic και αυτός πρώτα με έκανε revive και στο καπάκι τον ένα εγώ και τον άλλο αυτός. Μέσα σε 6sec όλη η squad ήταν πάλι έτοιμη... :bigsmile:

Είναι ωραίο να γίνεσαι revived, νιώθεις ρε παιδί μου ότι όντως ανασταίνεσαι. Μόλις σηκώνομαι μάλιστα, ψάχνω να βρω τον μπιπ που με σκότωσε :rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αφιέρωσα μια ωρίτσα παραπάνω στον medic. Χάνεις σε αναλογία K/D, αλλά έχει πλάκα. Ακόμα περισσότερη μάλιστα αν υπάρχει και δεύτερος medic και πάει το squad σαν τραίνο. Όποιος πεθαίνει σηκώνεται, πεθαίνει ο ένας medic τον σηκώνει ο άλλος. Σε κάποια φάση πέθανε όλη η squad εκτός του ενός medic και αυτός πρώτα με έκανε revive και στο καπάκι τον ένα εγώ και τον άλλο αυτός. Μέσα σε 6sec όλη η squad ήταν πάλι έτοιμη... :bigsmile:

Είναι ωραίο να γίνεσαι revived, νιώθεις ρε παιδί μου ότι όντως ανασταίνεσαι. Μόλις σηκώνομαι μάλιστα, ψάχνω να βρω τον μπιπ που με σκότωσε :rolleyes:

δεν ξέρω αν είχες παίξει το BF2 με friendly fire on.....να σε σκοτώνει ο medic σου με το ηλεκτροσοκ και στο καπακι να σε κάνει revive....και μέχρι να του πεις θενκς να σε ξανακατεβάζει:hehe:

Link to comment
Share on other sites

ιδια αναλυση,Core2Duo@ 3.4ghz 2gb ram + 8800GT ολα low παιζει μια χαρα(30-50 fps)..σε medium, τα min fps σε μαχες με πολλα ατομα πεφτουν κατω απο 20 ..οποτε εγω εμεινα στα low...

Πωπω χάλι...πραγματικά ασήκωτο το game...

Link to comment
Share on other sites

κοιτα,να λεμε και του στραβου το δικιο,αν εβγαινε game το 2010 που να επαιζε ανετα με συστημα σχεδον 3ετων,με φιλτρα,ολα high θα κραζαμε παλι...

και ας ειναι multiplayer με τα γραφικα να ερχονται σε 2η μοιρα...

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν είχες παίξει το BF2 με friendly fire on.....να σε σκοτώνει ο medic σου με το ηλεκτροσοκ και στο καπακι να σε κάνει revive....και μέχρι να του πεις θενκς να σε ξανακατεβάζει:hehe:

Και καλά επειδή είναι -15 το friendly kill και +80 το revive; Υπάρχουν τέτοια άτομα; :p

Έπαιξα λίγο hardcore, αλλά πραγματικά είναι το πάρτυ των snipers. Την τρως και λες και ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα λίγο hardcore, αλλά πραγματικά είναι το πάρτυ των snipers. Την τρως και λες και ευχαριστώ...

Ετσι ειναι, σε προκαλουν να καμπερωσεις οι hardcore. Και εγω συνηθως sniper παιζω εκει. :devil:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.