Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Μάλλον έχει ένα θέλα το SigOMatic έτσι; Οι υπογραφές που μου δίνει είναι τελείως άκυρες (έχει και από προηγούμενα updates παρόλο που κάνω refresh) και δεν μπορώ να φτιάξω και custom.

Link to comment
Share on other sites

η χαρα του μαχαιριου ειναι..αρκει να βοηθαει το μαπ να κινηθεις χωρις να σε παρουν χαμπαρι οι καμπεραδες..και προφανως μην ειναι 32αρης και γινεται της ποπης..

squad deathmatch ειναι παλι ολα τα λεφτα!

αρκει να γινει λιγο πιο ευελικτο το θεμα επιλογης ομαδας,να σχηματιζεις custom named ομαδα κτλ..

Link to comment
Share on other sites

Παντως φαινεται η κατασταση με το lag εχει ηρεμησει, ακομα και σε 32player server τρωγεται δεν ειχα καποιο παραπονο, ΕΚΤΟΣ απο οτι το punkbuster ητανε κλειστο και ητανε μεσα ενα %$$#)($#%(% ο XEON που τον κραζανε ολοι οτι τσιταρε, εκανε σκορ 71-8 στην πορτ valdez σκοτοντας τους ολους με το M60 ορθιος - κινουμενος

Η xigmatek dark knight αποτι φαινεται εκανε δουλεια, πανω απο 59 βαθμους δεν ειδα σε κανεναν πυρηνα ενω με την προηγουμενη πηγαινανε μεχρι και 77 :S

Για να εχω 60fps+ σε μια σκηνη με ολα low και με το που τα παω medium να βαραει 40αρια σημαινει οτι ειμαι gpu limited ? τι διαλο ποτε προλαβε να γερασει η gtx260 περσι την πηρα και ευτυχως με πιστωτικο. :p Αντε να δουμε ποτε θα βγει καμια dx11 καρτα της προκοπης με >1gb vram

Link to comment
Share on other sites

μεσω steam οταν το κλεινω το παιχνιδι συνεχιζει να τρεχει κ μονο απο taskmanager κλεινει:giveup::wall: ελπιζω να να το φτιαξουν με το patch... η πλακα ειναι οτι το steam αν δεν το κλεισω μετραει ωρες οτι παιζω και εχω φτασει αισιως τις 170 ωρες δηλ 7 μερες :hmm::hmm: ... αντε να δουμε....

Link to comment
Share on other sites

εγώ πριν δεν είχα και απέκτησα με το patch.....

και εδώ τα ίδια, ctd, bsod, crashes, τα pings τώρα άλλα τα δείχνει άλλα όχι.... αν έτσι κάνουν patch, να μου λειπεί! Αφήστε το όπως είναι, θα το φτιάξω μόνος μου!

Δλδ είναι για κλοτσιές οι τύποι, κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει αυτό το σύστημα με το release ημιτελειωμένων παιχνιδιών :X:

Link to comment
Share on other sites

Btw αν το τρέξω ως admin έχω πάντα CTD, αν το τρέξω νορμάλ παίζω μια χαρά.

Αυτό πριν και μετά το patch.

Thanx, θα το δοκιμάσω και εγώ. Αλλά νομίζω ότι χωρίς "Run as Administrator" δεν δείχνει τα pings !! (ή κάνω λάθος ??)

Το άσχημο με το CTD είναι ότι για 5-10 λεπτά μετά δεν μπορείς να μπείς στον ίδιο server !! Εχτές παίζαμε 4 (thelab) vs 4(clan) rush και τους άφησα μόνος τους πόση ώρα.

Link to comment
Share on other sites

μεσω steam οταν το κλεινω το παιχνιδι συνεχιζει να τρεχει κ μονο απο taskmanager κλεινει:giveup::wall: ελπιζω να να το φτιαξουν με το patch... η πλακα ειναι οτι το steam αν δεν το κλεισω μετραει ωρες οτι παιζω και εχω φτασει αισιως τις 170 ωρες δηλ 7 μερες :hmm::hmm: ... αντε να δουμε....

Τι εννοείς συνεχίζει να τρέχει;

Γιαυτό στο Steam μου γράφει 28 ώρες ενώ στα stats μου έχω 19; :blink:

Link to comment
Share on other sites

ρε c Neph,

καταλαβα τι μου θυμιζει η φωνη σου..το παλικαρι απο το fightclub στο ραδιοφωνο του sportfm...μα ιδιος!!!

σημερα μπορω να πω οτι το ευχαριστηθηκα με το teamspeak,αλλα ειχα περι τα 8-9 CTD και μου επσασε τα νευρα!

ειχε γελιο στην αρχη που μπηκαμε σε ενα ψιλοαδειο ολοι μαζι και αδειασε αμεσως ο σερβερ..ψαρωσε ο κοσμος απο τους labites...

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο game !! Ευχαριστιέσαι 100% το map όταν μπορείς να συνεννοηθείς με το squad.Το μόνο κακό είναι ότι είναι λίγο imba σε public games :p Το ωραίο θα είναι να πετύχουμε καμιά παρεα/clan με teamwork στην αντίπαλη ομάδα!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.