Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Εγω μπηκα αλλα βγηκα...

Ηθελα να κανω stat padding να δω πως ειναι :p

Αυτο ακριβως δεν το χω καταλαβει.

Φτιαχνεις 2-3 παιχτες και τον εναν αντιπαλο,τον βαζεις να σκοτωνει τους 2 αλλους και μετα ο ενας ανασταινει τον αλλον?(Νομιζω).

Εκανα ολοκληρο plot να 'ουμε.. :D

Link to comment
Share on other sites

Ο πρώτος lab-ίτης, απ' ότι είδα, συνδέθηκε στο Kastro, αλλά δεν βρήκε πολύ κόσμο... :p

Υπομονή μέχρι το βραδάκι...

Για μενα λες..Μαλλον..Επαιξα κανα μισαωρο...Εννοειται κ τν εκανα add στα favorites:banging:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απλα πας και παίρνεις τις βάσεις παίζοντας ως Attacker

1500 points πηρα

Το stat padding? Δηλαδη χωρις να σκοτωνεις καθολου?Ε και πως γινεται να χει ο πρωτος στους πινακες τοσα kills?

Link to comment
Share on other sites

Το stat padding? Δηλαδη χωρις να σκοτωνεις καθολου?Ε και πως γινεται να χει ο πρωτος στους πινακες τοσα kills?

Αυτος ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο.

3 κοπιες θελεις κ scripting skills.

ο ενας βαραει.ο ενας ψοφαει .ο ενας "αναστενει".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τώρα έχω αρχίσει και μπαίνω στο κλίμα...συνηθίζω πάλι να παίζω με 100+ ping (εποχές counter προ 8ετίας)...δεν έχει talk ingame? όπως το counter δλδ...οχι voicechat αλλά talk...επίσης αν προτείνετε κανα καλό server λίγο γρήγορο (καταραμένη forthnet) να μπούμε κ εμείς λιγάκι...thnx!!

Link to comment
Share on other sites

Τον βρήκα τον server ,added @ favourites, να μαζευτούμε να σφαχτούμε αν είναι.Ξεκολλάτε με το stat padding πιο ανούσιο πράγμα δεν υπάρχει , μπαίνεις παίζεις και το ευχαριστιέσαι κιολας :p

P.s. πω πω αυτός ο assault σε μη-hardcore server δε βλέπει ούτε καν τη σκόνη του medic.

Το "balance" έγινε ή όχι ακόμα ;

Link to comment
Share on other sites

τώρα έχω αρχίσει και μπαίνω στο κλίμα...συνηθίζω πάλι να παίζω με 100+ ping (εποχές counter προ 8ετίας)...δεν έχει talk ingame? όπως το counter δλδ...οχι voicechat αλλά talk...επίσης αν προτείνετε κανα καλό server λίγο γρήγορο (καταραμένη forthnet) να μπούμε κ εμείς λιγάκι...thnx!!

Left Alt :magic:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θες να ανεβασω screenshots να δεις?

Διαφορα οχι ρε συ απλα λειπει η "θολουρα"/"γυαλαδα"

Τιποτε αλλο.

Πες το ρε και μου έχει πεθάνει το μάτι αυτή η βλακεία και δεν ξέρω πως να την βγάλω!

Ο πρώτος lab-ίτης, απ' ότι είδα, συνδέθηκε στο Kastro, αλλά δεν βρήκε πολύ κόσμο... :p

Υπομονή μέχρι το βραδάκι...

Tonite we dine in Kastro, κανονίστε να έχει χώρο :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ήλπιζα σε 'HC kastro' αλλά ακόμα βλέπω είναι κανονικός...

Γενικά το χω παράπονο που δε σας πετυχαίνω σε Hardcore servers όποτε κλικάρω σε κάποιον, πλην μερικών εξαιρέσεων

:meeting:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν δεν "ψηθώ" στο normal δεν παίζω hardcore. Δεν έχει νόημα για μένα. Άλλωστε, δεν τρώω μισό γεμιστήρα για να φάω κάποιον, μια χαρά παίζω. Θέλω να μάθω τους χάρτες (βασικότατο σε τέτοια παιχνίδια) και μετά όταν το normal αρχίσει να μου φαίνεται πολύ εύκολο θα το γυρίσω σε hc, για να αναπτυχθούν κι άλλες ικανότητες, όπως μεγαλύτερη χρήση της ακοής. ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον για το Κάστρο, θα μπει πρόγραμμα (κάτι σαν τα σινεμά ένα πράμα) οπότε εννοείται ότι θα έχει και hc κάποιες μέρες, γιατί και μεις γουστάρουμε hc...

Θα αναρτηθεί το πρόγραμμα στο http://kastrobc2.blogspot.com και σε ένα thread εδώ...

Έγινε επεξεργασία από Jaco
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.