Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

@Athanasios2104.... Απενεργοποιήσα το upnp από το router και έπαιξα περίπου κανα 3ωρο χωρίς Disconnect.. οπότε Δουλεύει σε speedtouch...!! :T:

ναι ε;; γιατί εγώ αν και τώρα δεν έχω broadband disconnects που έριξα το 11db, έχω κάποια in-game disconnects (πολύ πιο αραιά βέβαια, άλλα έχω).

για να το δοκιμάσω κι εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Για crash to desktop παιζει κανενα fix ? επαιζα με τον costadr το μεσημερι και εφαγα ενα ωραιοτατο κρασαρισμα ενω ανεβαιναμε τους σωληνες στην port valdez, τελικα το run as admin εχει νοημα να το κανουμε ή οχι ?

Link to comment
Share on other sites

Για crash to desktop παιζει κανενα fix ? επαιζα με τον costadr το μεσημερι και εφαγα ενα ωραιοτατο κρασαρισμα ενω ανεβαιναμε τους σωληνες στην port valdez, τελικα το run as admin εχει νοημα να το κανουμε ή οχι ?

Bεντούζα!!! :hehe: (μετά βέβαια μας ...... λίγο αλλά τι να κάνεις....:flag:)

Link to comment
Share on other sites

εγω γιατι δε εχω ctd... παιζω 5ωρα+ χωρις prob
Άγνωσται αι βουλαί του Battlefield...:giveup:

Εμένα ή που θα παίζει χωρίς πρόβλημα ή που θα μαμιέται ο Δίας στα CTD και restart...είναι με τις μέρες του...

Παρεμπιπτόντως μόνο στο Battlefield το παθαίνω...

Link to comment
Share on other sites

εγω γιατι δε εχω ctd... παιζω 5ωρα+ χωρις prob

Ναι και εγώ έτσι έλεγα πριν κανα τριήμερο //τι είναι αυτά που γράφονται εδώ, κοίτα προβλήματα που έχουν και εγώ ο σφρίδας τίποτα// και από χτες μου άρχισαν και εμένα :-(

φτου φτου φτου να μη σε πιασει!!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μια παράκληση, για το Κάστρο, όχι μπινελίκια στους άλλους, σας θέλω χαλαρούς, όμορφους και ήρεμους... οι δυο Γερμανοί έφαγαν ένα perm ban και μείναν με την πίκρα, όπως και ο άλλος που έκανε base rape και φώναζε noobs... όταν υπάρχει όμως επιθετικότητα και από τις δυο πλευρές, τότε δεν είναι ωραίο και δεν θέλω να παίρνω θέση, οπότε θα πρέπει να είμαι δίκαιος (ή κάποιο άλλο από τα παιδιά)...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

μόλις έφαγα ένα special BSOD με Mem Dumping και πάω για ύπνο :rolleyes:

χαχα,,,χαρας την υπομονη σου.εγω οταν βλεπω μπλε οθονουλα πεταω σπυρια και καθομαι να δω τι φταει οτι ωρα και να ναι

Link to comment
Share on other sites

χαχα,,,χαρας την υπομονη σου.εγω οταν βλεπω μπλε οθονουλα πεταω σπυρια και καθομαι να δω τι φταει οτι ωρα και να ναι

το bc2 υποθέτω, γιατί δεν είχα bsod πριν αυτό.

πάντως εδώ και λίγες μέρες έχω το εξής, μέσα στο παιχνίδι και ανά διαστήματα (πχ. ανά 30-40 λεπτά - δεν το έχω χρονομετρήσει) το παιχνίδι "σέρνεται" για 2-3 secs, και μετά παίζει κανονικά.

Λες να το ψάξω βαθύτερα; Να παίζει τπτ με το σκληρό; Στον brand new ssd έχω OS + drivers, το παιχνίδι όμως το έχω σε έναν παλιό 250αρη seagate.

Link to comment
Share on other sites

το bc2 υποθέτω, γιατί δεν είχα bsod πριν αυτό.

πάντως εδώ και λίγες μέρες έχω το εξής, μέσα στο παιχνίδι και ανά διαστήματα (πχ. ανά 30-40 λεπτά - δεν το έχω χρονομετρήσει) το παιχνίδι "σέρνεται" για 2-3 secs, και μετά παίζει κανονικά.

Λες να το ψάξω βαθύτερα; Να παίζει τπτ με το σκληρό; Στον brand new ssd έχω OS + drivers, το παιχνίδι όμως το έχω σε έναν παλιό 250αρη seagate.

Ακριβως το ιδιο εχω.Προβλημα δε θα το λεγα.1-2 δευτερα ειναι αυτα...

Link to comment
Share on other sites

δν παιζει να φταιει το bfbc2.απλα καπου τα βρισκει σκουρα οταν το παιζεις.ανοιξε καλυτερο νεο thread

αυτό δεν το έκανε ούτε στην beta, άλλα μετά το 2ο patch. Και ποιος να τα βρει σκούρα, ο q9550 που οι τρεις κάθονται ή η 5850, both watercooled...

μάλλον κανένα debug code παίζει που από ότι φαίνεται είναι περισσότερος από ότι στην beta (ή μάλλον alpha) :...:

πάντως, επειδή λέω να κάνω format αυτόν τον καιρό, μπορεί να αλλάξω τον seagate και να πετάξω κανέναν wd με περισσότερο cache μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.