Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Παιδια εγω δν ειδα κατι περιεργο στο βιντεο...Θελω να πιστεψω οτι ειναι Πρωταπριλιατικο αστειο..Επισης τυφλα kills εχω κανει κ εγω κ παρα πολλα μαλιστα,πισω απο θαμνους χωρις να τον βλεπω τον αλλο κ απο μακρυα..Απλα ο αλλος ειχε γινει spot κ εβλεπα το βελακι..Επισης τον Μανολιο τον εχω φαει..Αν ειχε aimbot δν θα μ ειχε σκοτωσει πρωτος???

Εdit.Εγινε ban ενω επαιζε??Εγραψε στις οθονες player ManolisX κ τα αλλα απο punkbuster??

Απλα ρωταω..

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω δν ειδα κατι περιεργο στο βιντεο...Θελω να πιστεψω οτι ειναι Πρωταπριλιατικο αστειο..Επισης τυφλα kills εχω κανει κ εγω κ παρα πολλα μαλιστα,πισω απο θαμνους χωρις να τον βλεπω τον αλλο κ απο μακρυα..Απλα ο αλλος ειχε γινει spot κ εβλεπα το βελακι..Επισης τον Μανολιο τον εχω φαει..Αν ειχε aimbot δν θα μ ειχε σκοτωσει πρωτος???

Εdit.Εγινε ban ενω επαιζε??Εγραψε στις οθονες player ManolisX κ τα αλλα απο punkbuster??

Απλα ρωταω..

εσυ το ξέρουμε οτί είσαι τσιτερ. ;pppp

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Θα ακολουθήσουν και άλλα βίντεο, μόλις επιστρέψω από την άδειά μου... όπως είπα πιστεύω ότι βλέπουν τα μάτια μου και η πείρα μου, το ότι το pb δεν πιάνει κάτι, δεν σημαίνει τίποτα... όσοι έχετε κατεβάσει το βίντεο δείτε το και ψάξτε αντίστοιχα βίντεο στο youtube να καταλάβετε... το βίντεο δεν χάνει frames και δεν είναι πειραγμένο, ο ίδιος το συμπίεσα από το raw και τα σύγκρινα ώστε να μην υπάρχει καμία αμφιβολία...

Επίσης τα ban δεν είναι δική μου (μόνο) ευθύνη, αλλά όλης της ομάδας...

Απλά μεταξύ μας, τουλάχιστον τα aimbot να τα κλείνουμε/τε, όσοι έχουμε/τε...

Link to comment
Share on other sites

παντως περα απο τα βιντεο και τα σχετικα..αμα βλεπεις τρελα σκορ του στυλ 30 και 40+ κιλς με 2 και 3 ντεθς σε εναν παιχτη σε καθε game..και οι υπολοιποι με "συμβατικα" κιλς..κατι μυριζει

εγω επειδη παιζω με πολυ συγκεκριμενη ομαδα παντα...παρατηρω οτι ειτε ειμαστε σε φορμα ειτε οχι..δεν ειδα ποτε καποια μεγαλη αποκλιση στα σκορ μεταξυ μας..

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται και ποιον έχεις απέναντί σου...

Και γω προχθές έκανα ένα σκορ 30κατι kills/7-8deaths...

Άλλες φορές δεν προλαβαίνω να κάνω spawn

Εγώ προσωπικά δεν θα λάβω θέση στο εν λόγω θέμα. Θα περιμένω...

[Και για τον shooteraki κάποτε πίστευα ότι κάτι τρέχει...μετά είδα ότι απλά έχει γρήγορο δάκτυλο :bigsmile:]

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται και ποιον έχεις απέναντί σου...

Και γω προχθές έκανα ένα σκορ 30κατι kills/7-8deaths...

Άλλες φορές δεν προλαβαίνω να κάνω spawn

Εγώ προσωπικά δεν θα λάβω θέση στο εν λόγω θέμα. Θα περιμένω...

[Και για τον shooteraki κάποτε πίστευα ότι κάτι τρέχει...μετά είδα ότι απλά έχει γρήγορο δάκτυλο :bigsmile:]

AN-94 aka Abakan Rulezzzzzzzz...:ph34r:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε σήμερα, μαζευτήκατε το βραδάκι? είχε κανένα σκηνικό? Γμτ έπρεπε να πάω κάπου σήμερα και βαριόμοοουυν!!

Όχι τπτ άλλο αλλά δεν θα είχε revive ο Lazy... :p

Το limited edition δίνει μόνο τα 6x unlock, τα οποία μπορείς να τα ανοίξεις με normal play στην κανονική έκδοση?

Yeap! thats correct!

Έγινε επεξεργασία από Dodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.