Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Δεν έχω πολυκαταλάβει την διαφορά ranked με μη ranked servers (είχα την εντύπωση ότι υπήρχαν σερβερ για παιχτες επιπέδου από 0-12, αλλος για 12-24 κτλ) καθως και την έννοια του Nerf και του skill (το ασπρο τετραγωνάκι που εμφανίζεται κάτω από το λεβελ) ...τόσο νουμπάς είναι το ΠαλιοΑγοριΓΡ ωστε να είναι στο μηδέν;

Αυτό είναι το Veteran Status, δηλαδή αν είχες κι άλλα BF παιχνίδια, εμένα είναι 4 πχ.

Ranked είναι ο server από τον οποίο παίρνεις stats.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hardcore mode είναι όταν πεθαίνεις με μια σφαίρα?

Βασικα σε hardcore αξιζεί να παιζεί recon γιατι εκει ο αλλος πεθαίνει με την μία.

στο HC είναι σαν να έχεις 50% health σε σχέση με το normal. Συν ότι δεν έχεις hp regneration, minimap (πρέπει να πατήσεις tab για να το δεις), ammo count, 3d spotting, crosshair κτλ κτλ

Link to comment
Share on other sites

Give your soldier some style with the Kit Upgrade DLC

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2010/04/20/give-your-soldier-some-style-with-the-kit-upgrade-dlc.aspx##

Είναι μόνο για xbox360 αλλά λέει ότι έρχεται και για pc:D

Εχει ξαναποσταριστει....χμμμ 20-25 μερες πριν!

Αλλα πλεον ανακοινωθηκε οτι θα βγει και σε PC!

ξανα-ανεβαζω τις photos για να κανουμε "χαρα" και για οσους δεν τις ειδαν την πρωτη φορα (λογικο με τοσα post/day)

assualtfinal.png

engineer.png

medicfinal.png

sniperfinal1.png

m16k.jpg

umpk.jpg

mg3k.jpg

m95k.jpg

off topic συγγνώμη κίολας αλλα όσοι έχουν το g500 ας κάνουν τον κόπο να το βάλουν στο αυτί τους να μου πουν αν ακούνε κανα πυκνωτή γιατι θα σκάσω!

Προσεχε μη σκασει κανενας πυκνωτης καλυτερα.:hehe:

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

αυτό το μουστάκι στον usa medic είναι απαράδεκτο

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ!

Αν ποτε βγαλω τριχες στη μουρη θα φυτρωσω και γω ενα να γουσταρουμε.

(ασε που μοιαζει απειρα με ενα φιλο μου )

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα τρέχει στους servers μας το KillStreak announcement, το οποίο ανακοινώνει (yell) τα killstreaks που κάνει ένας παίχτης ως εξής:

<Player> is feeling good! (5 killstreak)

<Player> is on fire! (10 killstreak)

<Player> has gone mad! (15 killstreak)

<Player> must have loaded the hacks O.o !! (20 killstreak)

Υπάρχει επίσης και το "end killstreak" όταν κάποιος παίχτης σταματάει το "σερί" ενός άλλου (εφόσον ο τελευταίος έχει κάνει ήδη 10 killstreak).

Enjoy :happy2:

Έγινε επεξεργασία από Athanasios2104
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα τρέχει στους servers μας το KillStreak announcement, το οποίο ανακοινώνει (yell) τα killstreaks που κάνει ένας παίχτης ως εξής:

Υπάρχει επίσης και το "end killstreak" όταν κάποιος παίχτης σταματάει το "σερί" ενός άλλου (εφόσον ο τελευταίος έχει κάνει ήδη 10 killstreak).

Enjoy :happy2:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!! Παντα τα γουσταρα αυτα στα games!!

Μονο στον σερβερ σας ομως η για ολους τους σερβερς με update?

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα τρέχει στους servers μας το KillStreak announcement, το οποίο ανακοινώνει (yell) τα killstreaks που κάνει ένας παίχτης ως εξής:

Υπάρχει επίσης και το "end killstreak" όταν κάποιος παίχτης σταματάει το "σερί" ενός άλλου (εφόσον ο τελευταίος έχει κάνει ήδη 10 killstreak).

Enjoy :happy2:

Ωραία κίνηση, αλλά για να σου πω την άποψη μου για τον 32άρη που έπαιξα 5-6 φορές, το gameplay πλησιάζει επικίνδυνα το MW2 αδερφέ, καμία συνοχή, συνεννόηση και τακτική.. ο νούμερο ένα σκοπός είναι ποιος έχει τα περισσότερα kills.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

off topic συγγνώμη κίολας αλλα όσοι έχουν το g500 ας κάνουν τον κόπο να το βάλουν στο αυτί τους να μου πουν αν ακούνε κανα πυκνωτή γιατι θα σκάσω!

Το δικο μου Mx518 κανει ενα coil whinning, τι να κάνουμε!

Προχτές ήμουν medic(πήρα και M60:P) χαλαρα 2,5K points το λιγότερο με μέτρια squad...

Teamplay ftw, ευχαριστιέσαι παιχνίδι

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.