Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

παιδες, εχω αγορασει το παιχνιδι online, ουσιαστικα δεν εχω cd.

οταν κανω update και παω να το τρεξω τρωω το μυνημα οτι δεν υπαρχει cd.

γνωριζετε τπτ;

:help1:

Από πού το πήρες?

Με το g2play φτιάχνεις accound στο EA download manager και ενεργοποιήσεις το κλειδί που σου έδωσαν.

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι το σιτε, μου εστειλαν το serial, και το εβαλα ingame και επαιζα κανονικα ολο αυτο το καιρο.

Με το που εκανα το update, μου ζηταει το cd... :(

λογικα αυτο το προβλημα θα εμφανιζεται σε ολους οσους το εχουν αγορασει με αυτον το τροπο, γιαυτο ρωτησα μπας και γνωριζετε

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζω με 10-15kbps, ίσως και λιγότερα. Μην το ψάχνεις δικτυακά, είμαι σε μυστήριο δίκτυο, αν υπάρχει άλλος τρόπος όμως θα μπορούσα να κάνω τη δουλειά μου πιο γρήγορα.

@Zarras: στείλε ένα ΠΜ στον Jerry007, από κει το έχει πάρει και αυτός, μήπως του έβγαλε κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζω με 10-15kbps, ίσως και λιγότερα. Μην το ψάχνεις δικτυακά, είμαι σε μυστήριο δίκτυο, αν υπάρχει άλλος τρόπος όμως θα μπορούσα να κάνω τη δουλειά μου πιο γρήγορα.
Δεν νομίζω να υπάρχει άλλη λύση...οπότε υπομονή :suicide2:
Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι το σιτε, μου εστειλαν το serial, και το εβαλα ingame και επαιζα κανονικα ολο αυτο το καιρο.

Με το που εκανα το update, μου ζηταει το cd... :(

λογικα αυτο το προβλημα θα εμφανιζεται σε ολους οσους το εχουν αγορασει με αυτον το τροπο, γιαυτο ρωτησα μπας και γνωριζετε

Εγώ το αγόρασα από το Gamers Gate σε ηλεκτρονική μορφή. Κατέβασα, εγκατέστησα, έβαλα το serial που μου στείλανε και απο τότε κανένα πρόβλημα μετά τα updates. Αν το είχες απο τον "Θειο" και μετά του βάλεις νόμιμο key μάλλον έχεις θέμα με τα updates. Βρές κάποιο cd κάνε εγκατάσταση/updates και χρησιμοποίησε το EA acount σου

Link to comment
Share on other sites

ναι, το αρχιco cατεβασμα του παιχνιδιου ηταν απο το "θειο" οπως λες. Λετε να φταιει αυτο ; :( α ρε θειε τι μας cανς

@Zarras: στείλε ένα ΠΜ στον Jerry007, από κει το έχει πάρει και αυτός, μήπως του έβγαλε κάτι τέτοιο.

μα... δε θυμαμαι απο που το πηρα :rofl:

Έγινε επεξεργασία από Zarras
Link to comment
Share on other sites

Από πού το πήρες?

στο EA download manager και ενεργοποιήσεις το κλειδί που σου έδωσαν.

35147159.jpg

δεν ηξερα καν οτι υπηρχε αυτο το πραγμα.

λογικα απο τι βλεπω ειναι downloadable το παιχνιδι, αλλά επειδη το βρισκει εγκατεστημενο δεν το κατεβαζει και ανοιγει την επιλογη "play". Αν το βγαλω και τρεξω παλι το manager θα αρχισει το download και θα ειναι καθ' ολα νομιμο για τα updates. ...θα χω γινει στρατηγος τοση ωρα που θα κανει να κατεβει

Link to comment
Share on other sites

A new Server Update (version R11) has been rolled out to counter a couple of bugs that came up because of the new R10 Update released yesterday. R11 fixes a problem with players Favorites List and fixes servers showing hardcore when the are not. Below is the full post and change log.

Bazajaytee:

Within the hour we will start sending out R11 servers to providers.

This fixes:

Favourites lists

If you have ANY R10 servers in your favourites list you will continue to get the bug where they all appear as the top R10 server. We will be making sure all providers update R10 servers to R11.

Squad Death Match and Squad Rush showing as Hardcore

Neither of these game modes will force Hardcore to be shown anymore. Instead read the Why do servers become HC? thread as to what will make a server appear as Hardcore.

Mikael Kalms:

RSPs are switching from R10 to R11 now. Since lots of people are online playing, we are not going to a massive update right away.

Exact method varies from RSP to RSP, but it is done through rolling restarts / when servers drain out / when server admins opt to upgrade (via the RSP’s control panel).

It fixes two things:

1) SQDM and SQRUSH levels are no longer automatically classified as Hardcore.

The reason why they were classified as such, is that the game’s autobalance is inactive in those two gamemodes. This caused the server browser’s new hardcore-icon logic to always consider those servers to run in hardcore mode.

2) Favorites handling has been restored.

Some R10 servers made people’s favorites’ list show the same server in all entries. This is corrected with server R11. Once server R11 has been properly deployed, some people will have to rebuild their favorites list. I don’t have any statistics on how many people are affected.

wow INCREDIBLE!!!!

LAZY ΜΠΕΣ TS

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα.Μετα το τελευταιο patch εχω 4 συνεχομενα κολληματα σε τυχαιες καταστασεις ανα 20 λεπτα περιπου και εχω και κολληματα με τον cursor στο παιχνιδι.Εχει κανεις καμια ιδεα για το τι γινεται?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, το έβαλα κάτω χθες και του έβγαλα τα μάτια. Νταξ, είστε υπερβολικοί.

Ξενέρωσα και δεν μπορώ άλλο και το κατέστρεψαν κλπ. Εγώ αυτό που είδα χθες είναι μερικά imba classes με κάποια imba setups. Σαν σύνολο όμως όλο το παιχνίδι ήταν πιο balanced. Αρκετά μπορώ να πω, γιατί είδα χρήση όλων των classes.

Notes:

Type 88 medic rules. Ίσως περισσότερο από το M60, οπότε εκεί που βλέπατε Μ60 θα δείτε Type 88.

Snipers the same, αλλά ξαφνικά έβλεπα να πετάνε motion sensors, άρα καλό.

Engineers, σιγά το tracer dart το έκαναν πιο γρήγορο, αλλά αν το ελικόπτερο δεν είναι ακίνητο δεν το πετυχαίνεις, μην τρελαθούμε.

Assault, όλα ίδια τα είδα.

Μόνο το θέμα με το register του μαχαιριού από πίσω είναι βλακεία, αλλά θα διορθωθεί με επόμενο.

Αλλά χαλαρώσατε λίγο, το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ EVAH έγινε XALIA PSAHNW ENALAKTIKES εν μιά νυκτί;

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι χαζοαναβαθμιση ειναι αυτη που εγινε? Οποτε παταω tab λαγκαρει το συμπαν ολο. Κανεις αλλος αυτο? Επισης 2 φορες πηγα να σφαξω με μαχαιρι με 99% προηγουμενη επιτυχια και κατεληξα να σφαξουν εμενα!!!.....οτι να ναι

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.