Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

ε βρε νταξει, υποτιθεται οτι σαν σναιπερ σοτ=κιλ καθως ακουγεσαι φαινεσαι κτλ. Ποσο μαλλον με το δυνατοτερο οπλο τους.

Να στο πω αλλιως, το gol ειναι καλυτερο του μ95 επειδη κ αυτο 2 σοτς θελει αλλα ειναι πολυ πιο ευστοχο.

βολη στα ποδια=κομμενο ποδι, αυτο θελω :hehe:

soldier of fortune θα το βρεις φτηνά λογικά τώρα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ε βρε νταξει, υποτιθεται οτι σαν σναιπερ σοτ=κιλ καθως ακουγεσαι φαινεσαι κτλ. Ποσο μαλλον με το δυνατοτερο οπλο τους.

Να στο πω αλλιως, το gol ειναι καλυτερο του μ95 επειδη κ αυτο 2 σοτς θελει αλλα ειναι πολυ πιο ευστοχο.

βολη στα ποδια=κομμενο ποδι, αυτο θελω :hehe:

Γενικα οσοι αρεσκονται σε Recon με Sniper να προτιμησουν Hardcore (οχι τυπου Hatebreed).

Δεν σε σποταρουν τοσο ευκολα και minimap δεν υπαρχει (*εκτος αν κανεις το "τρικ")

Και γω οοοοποτε παιξω GOL παιρνω λογω ευστοχιας και μονο.

Βολη στα ποδια= κομμενο ποδι παιξε Call Of Duty World At War.

με .50 CAL τα ποδια κοσμουν το πατωμα αποκολλημενα απο το υπολοιπο κουφαρι.:p

Link to comment
Share on other sites

πλακα εχει το hardcore αλλα ειναι μουφα χωρις να βλεπεις σφαιρες/χαρτη -με τους δικους σου μονο-/ κατασταση οχηματων...

τελος, για τα ποδια απλο παραδειγμα ηταν, απλα νομιζα οτι με το δυνατοτερο οπλο στο παιχνιδι βολη=κιλ :(

Link to comment
Share on other sites

και με μαγκνουμ 9/10 θελω 2 σοτς...κριμα :/

Ίσως ο άλλος να έχει ceramic plates. Επίσης μέχρι να κάνει reload και να τον ξαναπετύχεις, έχει ανέβει η ζωή του κάπως, πόσο μάλλον αν έχει και medic pack δίπλα του. Αν βάλεις και το ότι βαράς σε πάνω από 100 μέτρα απόσταση, το damage έχει πέσει αρκετά. Οπότε η λύση είναι αυτό που λέει ο Neph - κεφάλι...

Πχ στα στατιστικά μου για το M95 έχω

  • Kills:110
  • Headshots:83

75% headshot deaths δηλαδή ενώ στο GOL που δεν είναι τόσο δυνατό έχω:

  • Kills:67
  • Headshots:56

84% headshot deaths ;)

Link to comment
Share on other sites

Ίσως ο άλλος να έχει ceramic plates. Επίσης μέχρι να κάνει reload και να τον ξαναπετύχεις, έχει ανέβει η ζωή του κάπως, πόσο μάλλον αν έχει και medic pack δίπλα του. Αν βάλεις και το ότι βαράς σε πάνω από 100 μέτρα απόσταση, το damage έχει πέσει αρκετά. Οπότε η λύση είναι αυτό που λέει ο Neph - κεφάλι...

Πχ στα στατιστικά μου για το M95 έχω

  • Kills:110
  • Headshots:83

75% headshot deaths δηλαδή ενώ στο GOL που δεν είναι τόσο δυνατό έχω:

  • Kills:67
  • Headshots:56

84% headshot deaths ;)

Δεν λέει τίποτα αυτό, εγώ έχω :

Weapon      kills    headshots
----------------------------
GOL 52 21
M95 14 8
SVU short 23 11

Link to comment
Share on other sites

Πως ? Χτυπώντας τον πιλότο ?

Κανει αρκετο damage και στο ελικοπτερο.

Ολα τα μονοβολα sniper σκοτωνουν πιλοτο.

Το θεμα ειναι αν εσυ μπορεις να τον πετυχεις:p

-ενα πρωι με GruntGR ριχναμε πιλοτους με Neostead-

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πως ? Χτυπώντας τον πιλότο ?

η αν είσαι και πολύ hardcore κάνεις ότι έκανε στην ταινία shooter [ame=http://www.youtube.com/watch?v=Wa2ENgXVrvg]YouTube - βShooter Compilation Sniper Best Clipsβ[/ame] 4 λεπτό δείτε ...

Link to comment
Share on other sites

η αν είσαι και πολύ hardcore κάνεις ότι έκανε στην ταινία shooter http://www.youtube.com/watch?v=Wa2ENgXVrvg 4 λεπτό δείτε ...

Το m24 κρατά ο Μάρκ?

Ωραία ταινία, αλλά σε κάποια σημεία υπερβολική...

Έγινε επεξεργασία από mariosdeme
Link to comment
Share on other sites

η αν είσαι και πολύ hardcore κάνεις ότι έκανε στην ταινία shooter http://www.youtube.com/watch?v=Wa2ENgXVrvg 4 λεπτό δείτε ...

/offtopic

καλό, τι υπόθεση έχει η ταινία; Κάτι σαν το Βασιλί να υποθέσω;

Link to comment
Share on other sites

Το m24 κρατά το Μάτ?

Μάτ ? == ???

Ωραία ταινία, αλλά σε κάποια σημεία υπερβολική...

εντάξει ταινία είναι αλλά η ζωή κάνει πιο ωραία σενάρια ... (το Barrett μαμαει και δέρνει κάποια στιγμή όταν βγάλω λεφτά σε καμιά 25αρια χρόνια να πάρω και ένα BARRETT να κυνηγάω στο χωριό μου από την αυλή του σπιτιού μου :hehe:...

edit Athanasie

http://www.cine.gr/film.asp?id=708759&page=4

ή

SHOOTER PLOT

Υποθεση: Για τον Μπομπ Λι Σουάγκερ, έναν από τους θρυλικότερους σκοπευτές του στρατού των ΗΠΑ, που έχει φάει με το κουτάλι τα πεδία της μάχης, η καριέρα του τερματίστηκε άδοξα, όταν πολεμώντας στο μέτωπο, έχασε εντελώς αναπάντεχα, τον καλύτερο του φίλο και δεξί του χέρι στο σημάδι. Από εκείνη την στιγμή, έχοντας αποσυρθεί από την ενεργό δράση, ξοδεύει τις ημέρες του, απομονωμένος στο καλύβι του στα χιονισμένα βουνά, μακρυά από τις φλόγες του πολέμου. Μέχρι την ώρα που το καθήκον θα του κτυπήσει και πάλι την πόρτα, όταν οι μυστικές υπηρεσίες θα τον πληροφορήσουν, πως ο Πρόεδρος της χώρας είναι στόχος επικείμενης απόπειρας δολοφονίας και εκείνος με την εμπειρία του, είναι ο μόνος που μπορεί να αποτρέψει το μοιραίο.

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλο και το gol αλλα εγω ειμαι υπερ του m95 παντως ...με magnum ammo ακομα και στηθος να πετυχεις φευγει αδιαβαστος εκτος βεβαια αν εισαι αρκετα μακρια οπου πας μονο για κεφαλι...

εδιτ:Τωρα που το σκεφτομαι θα παιξω το βραδυ με gol να δω γιατι εχω να παιξω και καιρο..ισως αναθεωρησω..

Έγινε επεξεργασία από Reselie
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.