Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Eγω παντως spot κανω συνεχως...ΔΕΝ με νοιαζει αν θα παρει καποιος αλλος το kill ,εξαλλου μηπως ειναι καλυτερα να αστοχησω και να μην τον φαει κανεις?απλα υπαρχουν recons που το μονο που κανουν ειναι να καθονται στην μια ακρη του map και ΑΝ βρεθει καποιος on sight να τον πυροβολησουν....το θεμα ειναι να εισαι σε σημειο που να μπορεις να βοηθας κανοντας σποτ σε κρισιμα σημεια και σκοτωνοντας και τους καμπεριδες των αντιπαλων...,οπως επισης και να φτανεις να ριξεις και κανα motion mine το οποιο μπορει να παιξει κρισιμο ρολο για την εξελιξη του match...παντως ακομα και αυτα πρεπει να ειναι μεχρι καποιον βαθμο..δεν μπορει ολη η ομαδα να ειναι 10 ατομα απο τα οποια οι 7 να ειναι snipers....για εμενα max 2 χρειαζονται και ειναι αποτελεσματικοι...

Επισης μηπως ειναι λιγες οι φορες που ψοφησα επειδη "θυσιαστηκα" για να προλαβω καποιο mcom κτλπ?αλλοι απλα καθονται και το κοιταν μεχρι να σκασει...!!Ελεος..

Έγινε επεξεργασία από Reselie
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά έτσι κι αλλιώς πάντως δεν παίζω sniper με magnum, αλλά με ceramic plates, ώστε να έχω δεύτερη ευκαιρία σε περίπτωση που με χτυπήσει άλλος sniper. Παρόλα αυτά και πάλι θεωρούσα ότι "κάτι άλλαξε". Μάλλον είναι ιδέα μου... :p

Στατιστικά σαν εκείνα τα ωραία που είχαν μπει στην αρχή έχουν βγει μετά patch να δούμε τι μας συμφέρει πλέον;

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται πως αυτά τα στατιστικά έχουν ανανεωθεί.

@sstav όπως είδες έχω βάλει "" στον όρο recon. Δεν με ενοχλούν οι recon, εξάλλου κατά καιρούς παιζω και εγώ με δαύτους. Με ενοχλούν οι "recon"... :)

[ame]http://i538.photobucket.com/albums/ff349/is0tope/dumb_snipers.png[/ame]

:p

Έγινε επεξεργασία από tragikos
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Τελικά για assault πιο είναι το καλύτερο όπλο, έχω χάσει πολλά επεισόδια...

Από την λίστα φαίνεται ακόμα καλό το M16A2, με το οποίο έπαιζα... ισχύει ή το έχουν τσακίσει στην πραγματικότητα...?

Επίσης το GL παίζει ακόμα καλά ή το φλώρεψαν κι' άλλο...?

Neph, μόλις τελειώσω με τα τρεχάματα, θα κάνουμε μαθήματα για να επανέλθω...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά για assault πιο είναι το καλύτερο όπλο, έχω χάσει πολλά επεισόδια...

Από την λίστα φαίνεται ακόμα καλό το M16A2, με το οποίο έπαιζα... ισχύει ή το έχουν τσακίσει στην πραγματικότητα...?

Επίσης το GL παίζει ακόμα καλά ή το φλώρεψαν κι' άλλο...?

Neph, μόλις τελειώσω με τα τρεχάματα, θα κάνουμε μαθήματα για να επανέλθω...

M16A2 & M416 παίζω, είμαι το ίδιο ικανοποιημένος με πριν. Δλδ, το Μ16, πάλι 3 hits θέλει στο σώμα για να πέσει, οι πιθανότητες για hs από το recoil παραμένουν οι ίδιες. Δοκίμασα το AN, αλλά πάλι στο Μ16 γύρισα.

GL ρίχνω ελάχιστα, αλλά όσο το χρειάστηκα δούλεψε. Απλά πρέπει να σημαδεύεις καλύτερα γιατί δεν έχει τόσο range όσο πριν. Οπότε η διαφορά θα σου φανεί ανάλογα με το πόσο άστοχος ή εύστοχος ήσουν :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

με το GOL δεν καρφώνεσαι

ενώ με το Μ95 σε βλέπουν κάθε φορά που πατάς την σκανδάλη :p

Τι λες ρε δεν υπάρχει πιο μικρό snip από το m95 στο παιχνίδι:p

Μου αρέσει πολύ ο ήχος που βγάζει σε κάθε πυροβολισμό... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.