Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Λογικά έφαγες BSOD και δεν έχεις απενεργοποιήσει να κάνει restart. Το BSOD που έτρωγα παλιά ήταν για το OC που είχα κάνει, έχανε κάποιο κύκλο ρολογιού...

Ρε παιδια τι λεμε...Περναει Intel Burn test 2 ωρες και δεν αντεχει μιση ωρα BC2?:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι λεμε...Περναει Intel Burn test 2 ωρες και δεν αντεχει μιση ωρα BC2?:hehe:

Αυτό με τρέλλανε κι' εμένα. Δες εδω τι λεω σε άλλο θέμα.

Αν έχεις όρεξη(και απορία) κάνε ενα session στα default clocks να δείς αν όντως ισχύει και για εσένα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sofix reporting

unistalling game for 3rd time...

unistalling punkbuster services..

cleaning registry..

installing game again in different folder/disk

installing punkbuster from game dvd ή να παω manual να κατεβασω τον updater from everbalance?

reboot

ETA 00:00 joining back in the game!

Σε θαυμάζω για την υπομονή σου...:suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι λεμε...Περναει Intel Burn test 2 ωρες και δεν αντεχει μιση ωρα BC2?:hehe:
Join the club φιλαράκι μου....

Έχω δοκιμάσει τα πάντα(και όχι με ultrex δεν λούστηκα..καραφλός γαρ)

Περνάει linx, minx και τα λοιπά τσιτο-προγράμματα αλλά στο BC2 μου πετάει κάτι ξεγυρισμένα BSOD και restart που μου έρχεται να :suicide:

Μνήμες επίσης ολονυχτίς τσεκαρισμένες with no error whatsoever

GPU επίσης τσεκαρισμένη μετά από ολονυχτία και αυτή χωρίς πρόβλημα...

.

.

.

Go figure :upside:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Βρίστε με αν κάνω λάθος, μα μιας και διαβάζω το thread και μιας και πήγε εκεί η συζήτηση

θα ήθελα να αναφέρω ότι τα burn τεστ είναι ότι λένε δλδ πουσάρισμα και δεν κάνουν καμία

διαχείριση μνήμης σε αντίθεση με το ενλόγω παιχνίδι. Πληροφορία από καταχωρητή σε μνήμη

και πάλι πίσω σε τεράστια blocks είναι μεγάλο θέμα για τα clocks και τα double data rate/bus.

Φιλικά

Link to comment
Share on other sites

Βρίστε με αν κάνω λάθος, μα μιας και διαβάζω το thread και μιας και πήγε εκεί η συζήτηση

θα ήθελα να αναφέρω ότι τα burn τεστ είναι ότι λένε δλδ πουσάρισμα και δεν κάνουν καμία

διαχείριση μνήμης σε αντίθεση με το ενλόγω παιχνίδι. Πληροφορία από καταχωρητή σε μνήμη

και πάλι πίσω σε τεράστια blocks είναι μεγάλο θέμα για τα clocks και τα double data rate/bus.

Φιλικά

από όσο γνωρίζω το intel burntest φτιάχτηκε με βάση το linpack το οποίο στην ουσία στρεσσάρει την μνήμη (και ανάλογα αντιδρούν τα cores)...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

έχουμε και λέμε σήμερα που πήγα να δω το iron man 2 στα village στο Ρέντη είδα ένα μηχάνημα που έβγαζε ταφόπλακες για 4 ευρώ ορίστε και εικόνα

tafoplaka.th.jpg

Σε ποια Village?Αν εχει σε ολα ,το ψηνω να παω μεχρι το Mall μονο και μονο για ταφοπλακες. :hehe:

Ο Ρεντης θελει ταξι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα παω village Φαληρου για Iron man αν εχει θα ενημερωσω ετσι για να ξερουμε..:hehe:

ΠΡΟΣΟΧΗ !!!

άμα βρείτε μηχάνημα στην μεσαία σειρά το τελευταίο γράμμα που θα βάλλεται δεν θα φαίνεται γιατί θα είναι η τρύπα ... παράδειγμα σε μένα το R λείπει στο ΤHELABGR

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.