Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Ένα δικό μου EPIC FAIL πριν από λίγο...

Είμαστε Laguna Presa (Rush), τελευταία περιοχή (μετά το ποτάμι δλδ), και κρύβομαι πίσω από κάτι container κοντά στο plant site B (που είναι το ανοιχτό, το Α είναι μέσα στην καλύβα). Κάνει spawn ένας δικός μου πάνω μου και τρέχει να το κάνει plant. Γρήγορα εγώ κοιτάω προς το μέρος του να ρίξω smoke για να τον καλύψω, σημαδεύω, βαράω και... πάρ'τον κάτω :hehe:

Να ήξερα πότε θα κάνω epic fails να τα έπαιρνα βίντεο :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

δεν φταιει ο υπολογιστης μωρε...αφου τα εχουμε πει.εδω underclock και παγωνει.πεταμα θελει το κουτακι με το cd στα μουτρα της ea.

Βαλε απο windows 44khz/16bit και ψαξου με αλλους Driver για την καρτουλα.

Σταντε αυτο φταιει (στο φορα της ΕΑ το θεμα εχει απειρες σελιδες γιαυτο)

Link to comment
Share on other sites

Βαλε απο windows 44khz/16bit και ψαξου με αλλους Driver για την καρτουλα.

Σταντε αυτο φταιει (στο φορα της ΕΑ το θεμα εχει απειρες σελιδες γιαυτο)

Δεν σε καταλαβα.τι 44/16?44100hz και 16 bit?αλλοι drivers για την καρτα δν υπαρχουν.τους τελευταιους εχω βαλει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε καταλαβα.τι 44/16?44100hz και 16 bit?αλλοι drivers για την καρτα δν υπαρχουν.τους τελευταιους εχω βαλει.

Control Panel >Sound>Speakers>Advanced και βαλε αυτο που σου πα.

Drivers βαλε πιο παλιους.

Link to comment
Share on other sites

Κανε δοκιμες και αυτους :

http://forums.techpowerup.com/showthread.php?t=92384

Εγω τουλαχιστον ειχα "ακουσει" διαφορά.

Μπορει να μην φτιαξει το BF 100% αλλα τουλαχιστον θα χεις καλυτερο ηχο.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ευαισθητο μας βγηκε το κολοπαιχνιδο....:rant:

Επρεπενα φτασω level 40 για να μπορεσω να βρω τι εφταιγε και να παιξω χωρις το αγχος αν θα κολλησει ή οχι...

Αϊ στα διαλα....

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία παρόλο που στον server browser μπαίνω σε servers με 78-95 pings αρκετές φορές (αν και μέσα δείχνει να έχω 150ping) βλέπω τους παίκτες να τηλεμεταφέρονται ελάχιστα. Επίσης τρώω και ένα disconnect την ημέρα, το οποίο αρχίζω να πιστεύω ότι είναι στις περιπτώσεις που μπαίνει κάποιος με reserved slot και με πετάει. Δεν ξέρω αν λόγω αναβάθμισης ο ΟΤΕ έχει χειρότερες επιδόσεις, αλλά είναι κάπως εκνευριστικό.

Τουλάχιστον CTDs δεν έχω...

Link to comment
Share on other sites

οχι να κάτσεις να διαβάσεις να περάσεις κανα μάθημα

Δοξα το θεο ειμαι καλος μαθητης!Ακου εκει να περασω κανα μαθημα.Περσυ μονο εγραψα ενα 8 στην φυσικη επειδη νομιζα διναμε γερμανικα..:suicide: Κατα τα αλλα 15+ γραφω :)

Link to comment
Share on other sites

Επίσης τρώω και ένα disconnect την ημέρα, το οποίο αρχίζω να πιστεύω ότι είναι στις περιπτώσεις που μπαίνει κάποιος με reserved slot και με πετάει.

Ενα disconnect την ημερα ισον κανενα. :p Τι να πω εγω που τρωω disconnect στο μισαωρο.

Περσυ μονο εγραψα ενα 8 στην φυσικη επειδη νομιζα διναμε γερμανικα..

χαχα φοβερος :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.