Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Τα νεύρα μου με την friendlist. Δεν φτάνει που πρέπει να παίζω με ταγάρια, δεν φτάνει που βρίσκω τσιτεράδες (οι οποίοι κρατάνε το score σε λογικά πλαίσια, απλά σε κοπανάνε από κανά χιλιόμετρο με το M9 ναούμ), πρέπει να το κάνω και μόνος :(

Link to comment
Share on other sites

εγω αυτος ο kastro που λετε ολο 0 ατομα εχει μεσα. δεν εχετε καποιο standart στεκι; εγω μπαινω ή στον 22th, heat, grof, hesc.( o hesc μου σπαει να νευρα γιατι αν τους φας με gustav σου λενε no gustav ενω απο τα 10kill εχεις 3 με gustav και αυτοι σε τρωνε με gustav.)

Link to comment
Share on other sites

Τον έχουμε γειώσει τον kastro, γιατί δεν μπορώ να παίξω τον τελευταίο καιρό...

Απλά λέω, αν θέλετε οργανωθείτε μεταξύ σας, μέχρι να μπορέσω να ξαναπαίξω, ώστε να τον κλειδώσω και να παίζετε μεταξύ σας και να φτιάχνετε τους κανόνες μεταξύ σας, χωρίς να έχετε τέτοια προβλήματα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

φιλαρακια,

να σας αποχαιρετησω για λιγες μερες,καθοτι βρηκα δουλεια και μετακομιζω σημερα Πατρα.

ιντερνετ δεν εχω ιδεα ποτε θα μπει στο νεο σπιτι,οποτε θα κανουμε λιγο καιρο να παιξουμε παλι..

τα ξαναλεμε οταν εγκατασταθω πληρως!:hi:

Neph,ευκαιρια για καφε μιναρακο...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Σε οσους σερβερ μπηκα τελευταια μονο στους GROF σχεδον ανα δεκα λεπτα εβρισκαν και πετουσαν καποιον εξω ειτε για AIMBOT, MULTIHACK , MD5TOOL . Φυσικα ολοι αυτοι μετα εμπαιναν καπου αλλου και ολα ηταν μελι γαλα.

Στη ιστοσελιδα σε ενα συνολο ποσον; εκατομμυριων που παιζουν το παιχνιδι εχουν βρει μονο 3313.

Και η ερωτηση (εστω και ρητορικη ) ειναι δεν μπορουν να τους βρουν ολους ή δεν θελουν να τους βρουν, για καποιους χ,ψ λογους;

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακια,

να σας αποχαιρετησω για λιγες μερες,καθοτι βρηκα δουλεια και μετακομιζω σημερα Πατρα.

ιντερνετ δεν εχω ιδεα ποτε θα μπει στο νεο σπιτι,οποτε θα κανουμε λιγο καιρο να παιξουμε παλι..

τα ξαναλεμε οταν εγκατασταθω πληρως!:hi:

Neph,ευκαιρια για καφε μιναρακο...

Παρε τα οργανα του καλου παιχτη και τα λεμε οταν θα χεις εκει Ιντερνετ. :worship:

Υ.Γ: Ο Neph εξαφανιστηκε για μερες τωρα.... τα κανει κατι τετοια.Μεχρι που βλεπεις ποστ στο mp3 thread....

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ με alcapone (κλέφτες)....παίξαμε ένα βράδυ με τον tragikos (αυτός είναι πολύ καλός:yu:) έχοντας την καλή διάθεση να παίξουμε ομαδικά...πέθαινα μπροστά σε άλλους medic, με τους αντίπαλους μακριά, και οι χριστιανοί/μουσουλμάνοι/βουδιστές/αθεοι δεν με έκαναν revive!

Ήταν κάποιος Lv50 πίσω απ'τις γραμμές μας και κανείς δεν τον κυνηγούσε ....πήγαινα μόνος μου να τον βρώ και στόχευε με το abakan από μακρυά λες και ήταν m95, 45k-4d...cheater οr skilled ....

Τα νεύρα μου με την friendlist. Δεν φτάνει που πρέπει να παίζω με ταγάρια, δεν φτάνει που βρίσκω τσιτεράδες (οι οποίοι κρατάνε το score σε λογικά πλαίσια, απλά σε κοπανάνε από κανά χιλιόμετρο με το M9 ναούμ), πρέπει να το κάνω και μόνος :(

To PB πρεπει να κανει πιο συχνα update, δεν ειναι κατασταση αυτη, εκτος κι αν τα εχουνε κυμιασει οπως λεει και ο anarxos για να παιρνουν και αυτοι μεριδιο απο τα VIPs hacks, πραγμα το οποιο δεν μου κανει εντυπωση γιατι το εχω ξανασυναντησει σε παιχνιδια.

Οι μοναδικες ωρες που εχω ευχαριστηθει παιχνιδι ειναι μετα τις 3:00πμ, γιατι αραγε?? γιατι ολοι οι σποροι ειναι στο κρεββατι για υπνο.Δεν ειναι λυση ομως αυτη, πχ τωρα εχω 4-5 ωρες κενο και θελω να μπω να λιωσω, αλλα σκεφτομαι οτι θα συναντησω τα "φαινομενα" που περιγραψαμε πιο πανω και θα ξενερωσω στο μισαωρο.:zzz:

Τουλαχιστον αν δουλευε σωστα η friend list εφτιαχνες ενα squad με τους friends και επαιζες ομορφα, τωρα ειμαστε καταδικασμενοι...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το base rape ειναι οταν καποιος την εχει στησει εκει που κανουμε spawn?

yes. spawn kill γενικότερα

To PB πρεπει να κανει πιο συχνα update, δεν ειναι κατασταση αυτη, εκτος κι αν τα εχουνε κυμιασει οπως λεει και ο anarxos για να παιρνουν και αυτοι μεριδιο απο τα VIPs hacks, πραγμα το οποιο δεν μου κανει εντυπωση γιατι το εχω ξανασυναντησει σε παιχνιδια.

στους δικούς μας πάντως δεν έχουμε πετύχει hacker/cheater ως τώρα. Όλοι τρώνε πόρτα από pbbans...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.