Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Το διαβασα το topic εκεινο.Για το g2play.net λενε οτι ειναι απατη και δεν στελνει το κλειδι. Στο steam κανει 50 δολλαρια. κατι αλλο που να το κανεις download αμεσως και να σου στελνει το κλειδι με καλυτερη τιμη του steam?

Link to comment
Share on other sites

As I am writing this I have come the conclusion the G2PLAY.NET is very dishonest. I was given many keys, all of which we're already used by many people, one linked to TONS of bans, another one that had been used in several different countries. I know have a couple keys linked to me that really didn't want and I've resorted to getting a refund so I can buy the actual game so I know I get a fresh key.

Please everyone just stay away from them.

Here's one key

http://i40.tinypic.com/28upidj.png

here is another

http://i39.tinypic.com/s5fsox.png

------------------------------------

I ordered Left 4 Dead uncut, download and cd key 3 hours ago and paid via paypal/credit card and it was a verified payment, but my order is still in cue, I haven't received my key and am still not able to download the game.

On their site they said the key and download link would be avl right after payment was made.

-----------------------------------------------------------

I just took a look at that web, and m8, I think you've just been ripped off, there's no legal stuff anywhere, no tlf number to call them, and no e-mail. Just a contact form that will probably get you nowhere.

If I were to buy online I'd only do it from direct 2 drive and/or steam.

ρωταω αν γνωριζεται κατι για να μην την πατησω.αυτα διαβαζα πριν

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Battlefield Bad company 20euro παπασωτηριου

Νομιζω πως η τιμη ειναι αρκετα καλή. Η προσφορα ειναι μεχρι 3/7

http://www.play.com/Games/PC/4-/8904491/Battlefield-Bad-Company-2/Product.html

19,50 το ιδιο παιχνιδι με μεταφορικα δωρεαν απο play.com απλα για οποιον θεωρει τον παπασωτηριου κλεφτη οπως εγω :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Άκου να δείς, με κλειδί για CoD4 και εγώ είχα μπλεχτεί.

Αλλά για το Bad Company δεν υπάρχει πρόβλημα, μονάχα για τον λόγο ότι το κλειδί είναι μοναδικό και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μονάχα σε έναν λογαριασμό κάθε φορά.

Δηλαδή δεν γίνεται από την στιγμή που θα κάνεις register εσύ να το χρησιμοποιήσει κάποιος άλλος και να φας Ban. Τώρα αν σου δώσουν κλειδί που χρησιμοποιείτε ήδη τους το λες και σου δίνουν επιτόπου καινούργιο. Και εγώ δεν τους πολυεμπιστεύομαι αλλά με το Bad Company δεν υπάρχει prob ;)

Link to comment
Share on other sites

Στο online menu του παιχνιδιού που έχει μια επιλογή redeem code,τί κάνει ακριβώς;

Επίσης στο κουτί του παιχνιδιού εκτός από το key έχει και έναν άλλο κωδικό. Αυτός που χρησιμοποιείται;

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

Στο online menu του παιχνιδιού που έχει μια επιλογή redeem code τί κάνει ακριβώς;

Επίσης στο κουτί του παιχχνιδιού εκτός από το key έχει και έναν άλλο κωδικό. Αυτός που χρησιμοποιείται;

Νομίζω οτι αν ξαναδιαβασεις αυτο που εγραψες θα βρεις την απαντηση μονος σου :hehe:
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι αν ξαναδιαβασεις αυτο που εγραψες θα βρεις την απαντηση μονος σου :hehe:

Ναι! Αλλά ποιά η χρησιμότητά του; Σου ξεκλειδώνει επιπλέον πίστες και δυνατότητες;

Επίσης πώς κατάφερες να έχεις k/d ratio πάνω από μονάδα;

Εγώ ξεκίνησα χάλια και έχω κολήσσει στο 0.33, δεν το βλέπω να ανεβαίνει με τίποτα!

Μήπως να κάνω καινούργιο player; Ή να διαλέγω servers με πιό αρχάριους από εμένα;

:)

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

Ναι! Αλλά ποιά η χρησιμότητά του; Σου ξεκλειδώνει επιπλέον πίστες και δυνατότητες;

Επίσης πώς κατάφερες να έχεις k/d ratio πάνω από μονάδα;

Εγώ ξεκίνησα χάλια και έχω κολήσσει στο 0.33, δεν το βλέπω να ανεβαίνει με τίποτα!

Μήπως να κάνω καινούργιο player; Ή να διαλέγω servers με πιό αρχάριους από εμένα;

:)

Δεν νομίζω ότι υπάρχουν πολλοί server μόνο για αρχάριους. Απλά πρέπει να συνηθίσεις στο (διαφορετικό ομολογουμένως) στυλ αυτού του παιχνιδιού, ένα στυλ που το κάνει όμως και τόσο καλό σαν παιχνίδι. Παίζε ομαδικά, ξεκίνα με medic κατά προτίμηση ή engineer και μάθε το ρόλο κάθε class. Από την άλλη μη δείχνεις υπερβάλλοντα ζήλο όταν βλέπεις ότι δε σε "παίρνει" για να μην δίνεις εύκολα deaths. Στην τελική το K/D ratio ένας αριθμός είναι και τίποτε άλλο, δεν υποδεικνύει κάτι. Το θέμα είναι να προσφέρεις σαν παίκτης στη squad σου. Μπορεί παίζοντας ως medic πχ να έχεις αρνητικό ratio σε ένα game αλλά επειδή έχεις κάνει revive την "Άρτα και τα Γιάνεννα" να βγεις πρώτος. Με λίγα λόγια απόλαυσέ το σαν παιχνίδι. Και σιγά σιγά θα έρθει και το θετικό ratio. Και εγώ με αρνητικό ξεκίνησα (αν λέει κάτι αυτό).

Έγινε επεξεργασία από Costasdr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα του redeem code;

Να τον εισάγω; Θα μου δώσει κάτι παραπάνω, ή είναι σε περίπτωση που χαθεί το αρχικό key για να σου στείλουν κάποιο άλλο;

Μόλις κάνεις Login από πάνω κάπου γράφει Enter code. Τον γράφεις εκεί και σου ξεκλειδώνει τα της VIP έκδοσης.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης πώς κατάφερες να έχεις k/d ratio πάνω από μονάδα;
Μετα απο τοσο παιχνιδι καπου αρχιζεις και του παιρνεις τον αερα....

Παιζε medic και assault. Οταν παιζεις assault παιρνε το abakan και οταν παιζεις medic Μ60 ή T88...:flower:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κάνεις Login από πάνω κάπου γράφει Enter code. Τον γράφεις εκεί και σου ξεκλειδώνει τα της VIP έκδοσης.

Δηλαδή έχω vip έκδοση; Δεν γράφει κάτι τέτοιο στο κουτί του dvd!

Ένα απλό κουτί είναι και το πήρα από πλαίσιο.

Έχει ένα 12ψήφιο κωδικό με νούμερα και γράμματα πάνω στο dvd τυπωμένο και τον ίδιο σε ένα αυτοκόλλητο χαρτάκι κάτω από το dvd me μόνη διαφορά ότι αλλάζει το τελευταίο ψηφίο!

Ποιό από τα δύο εισάγω στο redeem code; Αυτό που λέει στο dvd η στο αυτοκόλλητο χαρτάκι, ή και τους δύο στην σειρά;

Ελπίζω αν τον εισάγω τώρα να μην γίνει καμιά πατάτα και χάσω όλο αυτό το progress που έχω κάνει μέχρι τώρα - τρομάρα μου!

:p

Μετα απο τοσο παιχνιδι καπου αρχιζεις και του παιρνεις τον αερα....

Παιζε medic και assault. Οταν παιζεις assault παιρνε το abakan και οταν παιζεις medic Μ60 ή T88...:flower:

ΑΒΑΚΑΝ δεν με αφήνει να πάρω ακόμα στο assault! Είμαι ακόμα noob! Πιό πολύ έχω προxωρήσει σαν engineer.

Σαν medic και assault είμαι ακόμα νεοσύλλεκτος!

Λιγάκι έχω προχωρήσει και σαν recon...

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.