Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

καμια σχεση με μενα ολα καλα ειτε εχω τα μαμα ειτε τα μονταρισμενα..

*ψαξου λιγο για "καλη" εκδοση ισως αυτο φταιει

έτσι και αλλιώς αγόρασα τα original w7 απλά είπα να κάνω ένα πείραμα

Link to comment
Share on other sites

Χθες το γκαντέμιασα. Μετά την εγκατάσταση του patch έπαιξα καμιά ωρίτσα για δοκιμή χωρίς πρόβλημα. Έκλεισα το παιχνίδι και μετά από κανένα 2ωρο ξανα-άνοιξα και μπήκα σε ένα server με το που έκανα spawn ξεκίνησε το lag και έφαγα και εγώ το πρώτο μου freeze μετά το patch! Και δεν είχα και άλλα προγράμματα ανοιχτά...

Πάντως το μόνο κοινό που παρατήρησα σε σχέση με τα κολλήματα πριν patch είναι ότι όταν πρωτομπαίνω στο windows και τρέχω το bfbc2 δεν κολλάει. Όταν κλείσω και μετά από λίγο ξαναμπώ,τότε θα κολλήσει (και τις προηγούμενες 2 έτσι γινόταν)...

Τελευταία έπαιζα κανένα εξάωρο συνεχόμενα, χωρίς κανένα freeze...

Θα δω αν ισχύει αυτό, και θα αφήνω το bfbc2 συνέχεια ανοιχτό και minimized όταν θα θέλω να ανοίξω κανένα άλλο πρόγραμμα!

:suicide2:

Link to comment
Share on other sites

1. Με το ίδιο fov που είχα πριν, δεν είναι σωστό... έπρεπε να το πάω στο 50 από το 70, ακόμα δεν έχω καταλάβει τι παίζει...

2. Το παιχνίδι μου φαίνεται πολύ πιο αργό... δηλαδή έχω την αίσθηση ότι όλοι σέρνονται...

3. Έφαγα πάλι disconnection στο λίγο που έπαιξα...

4. Να πνιγούν οι devs της dice στον πρωινό του καφέ...

5. To vietnam από μένα θα πάει άπατο...

Link to comment
Share on other sites

και γω εχω την εντυπωση οτι σερνομαι,το σπριντ ειδικα δεν ειναι οπως πριν.

το φοβ το αφησα ντιφολτ δεν το πειραξα καθολου αυτη την φορα

επισης εφαγα ντισκονεκτ στα πρωτα λεπτα

κατα τα αλλα δεν βλεπω να με κραταει οπως το battlefield 2 τοτε..

Έγινε επεξεργασία από gbak
Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα και εγώ χθες κανα 4ωρο όλα καλά και ανθηρά. Το hit reg πολύ καλύτερο και το μαχαίρι παίζει σωστά πλέον, χωρίς να κάνεις την προσευχή σου μπας και δεν πιάσει και σε γαζώσει ο άλλος μετά. Το chat με μπερδεύει κάπως εκεί που είναι, πρέπει να χάσεις τελείως επαφή με τη μάχη για να το κοιτάξεις, αλλά μάλλον είναι θέμα συνήθειας.

Αυτό που μου έκανε τη μεγαλύτερη εντύπωση όμως, είναι τα πόσα pbbans είδα να πέφτουν. Δεν είχα ξαναδεί πάνω από 1,2 και χθες μόνο είδα καμιά 15αριά σε διαφορετικούς servers (τα περισσότερα στης φάλαγγας).

Link to comment
Share on other sites

Aν και τρωω συχνα freeze γενικως ειτε σερφαρω ειτε ειναι σε idle το pc,χτες εφαγα και εγω ενα μετα απο 3 ωρες παιχνιδιου.Θεωρησα οτι θα ηταν η ωρα του συστηματος μου να κανει το φριζακι του.

Αλλα απ'οτι βλεπω μαλλον η Dice τα κανε χαλια παλι.

Εντωμεταξυ 5 φιλοι μου το αγορασαν εδω και μια βδομαδα και ενω παιζουν ολη μερα,ουτε ενα freeze δεν εχουν φαει 1-2 ctd μονο. (σπασμενα windows ολοι).

Τελος θα σκασω αμα δεν πω ποσο σιχαινομαι το καινουριο chat!

Ειναι τελειως ασχημο και τραβαει την προσοχη.

Ωραιο το chat after death και η εμφανιση του με την διεση (~) αμα δεν προλαβες να δεις κατι.Αλλα οχι και τιγκα στη μαυριλα....

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το chat after death και η εμφανιση του με την διεση (~) αμα δεν προλαβες να δεις κατι.Αλλα οχι και τιγκα στη μαυριλα....

Θα μπορουσαν να ειχα βάλει καποια επιλογη στα settings ωστε να απενεργοποιήται..Εγώ αν ειμαι ευχαριστημένος απο το παιχνίδι , ειμαι πολύ απογοητευμένος απο την εταιρια..δύσκολα θα επιλέξω αλλο τιτλο της ιδια εταιρίας ξανα..:bye:

Θα έπρεπε να ειχα ξεσκιστει να βρουν τι φταιει αλλα δεν...:no:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πηραξαν τις 40mm grenades?

Με μια μονο σκοτωσα φιλο μου που ειχε φουλ ζωη 2 φορες και αλλους τοσους ξενους εφαγα.Τις ειχαν χαμηλωσει νομιζα...

Αμα τον πετυχες στα μουτρα λογικο ειναι να πεθανει με τη μια....

Οχι δεν ειδα καποια αλλαγη στις 40ρες...ειναι το ιδιο ενοχλητικες με πριν :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω απο τις 10 μαχαιριές η μια γρατζούναγε το κεφάλι του υποψήφιου θύματος ώσπου γύρισε και με γάζωσε..... ΕΛΕΟΣ!!!:suicide2:

Κατα τα άλλα, κάπως περίεργα τα ειδα... σα να χάλασε το aim μου:hehe:

Και θα συμφωνήσω με τον gbak οτι κατι χάλασε στο τρέξιμο-σκύψιμο....:wall:

WTF????

Link to comment
Share on other sites

Πηραξαν τις 40mm grenades?

Με μια μονο σκοτωσα φιλο μου που ειχε φουλ ζωη 2 φορες και αλλους τοσους ξενους εφαγα.Τις ειχαν χαμηλωσει νομιζα...

Αν τη ριξεις σωστα σκοτωνει με τη μια.. Εγω δεν παρατηρησα διαφορα.

Βελτιωσαν και την οδηγηση στα ελικοπτερα? Πηρα apache πριν απο λιγο και μου φαινεται οτι το κουμανταρεις πολυ πιο ευκολα απο πριν..

Επισης, πριν +100 δεν επαιρνες αν διαλουσες m-com? Τωρα το εκαναν +250.

Link to comment
Share on other sites

Εγω 100 κανονικα νομιζω ειχα παρει...

Α,ξεκινησα χτες medic πρωτη φορα.

Ενταξει τον ειχα υποτιμησει αδικα!!Το M249 με το που ξεκλειδωσα ,πορωθηκα.Τωρα πια με το revive οι ποντοι ερχονται με το κιλο!

Καλυτερα να ανασταινεις παρα να σκοτωνεις ρε σεις.80 points ειναι αυτα!!!

PEACE :flower:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.