Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Aσχετο....Πριν λιγο παιζαμε μαζι στον ιδιο server....στον greekgerman.....Και κατι σχετικο,οντως που βλεπουμε το πραγματικο ping?

Είδές τύχη; (Μην πεις πουθενά πόσο άσχετος ειμαι!)Λοιπόν μόλις τελείωσα ένα σετάκι μερικών games... Ξεκίνησα στις πέντε το απόγευμα και μόλις σταμάτησα! Μιλάμε για το κάψιμο! Το παιχνίδι τρέχει τέλεια ούτε ένα ctd, ουτε ένα freeze, ούτε ένα disconnect!!! Για εμένα αυτή είναι η λύση του freeze...

Αν το κλείσω για να ξαναπαίξω θα πρέπει να κάνω restart...

Πολύ κουφό πάντως! Αύριο και μεθαύριο θα το συνεχίσω με περισσότερη ώρα καψίματος!

:p

Για το ping οι τιμές πού είπα προηγουμένως είναι αυτά που βλέπω με το tab, δεν διαίρεσα με το 2. Στο g15 πώς βλέπετε δεδομένα από το παιχνίδι; Έχετε κανένα applet; Πείτε και στον άσχετο!!!

Εγώ βλέπω θερμοκρασίες πυρήνων στις κάρτες γραφικών από το afterburner...

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

Για το ping οι τιμές πού είπα προηγουμένως είναι αυτά που βλέπω με το tab, δεν διαίρεσα με το 2. Στο g15 πώς βλέπετε δεδομένα από το παιχνίδι; Έχετε κανένα applet; Πείτε και στον άσχετο!!!

Εγώ βλέπω θερμοκρασίες πυρήνων στις κάρτες γραφικών από το afterburner...

με το που εγκαθιστάς το bc2, νομίζω μπαίνει και το g15 applet.

Link to comment
Share on other sites

με το που εγκαθιστάς το bc2, νομίζω μπαίνει και το g15 applet.

Δεν μου εγκατέστησε τίποτα! Μάλλον χαλασμένο cd μου έδωσαν...

Ξέρεις που μπορώ να βρω το applet;

Μπες στο logitech lcd manager και πες μου το path...

Link to comment
Share on other sites

:spam:Aπλά στο tab θαρρώ πως δείχνει ping-pong. Δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο γρήγορα ικανοποιούν

τα αιτήματα οι σέρβερζ, έτσι ώστε να μιλάμε για το αν φταίει το ping. Ολίγον κακογραμμένο κώδικα παρατηρούν πολλοί. Φιλικά..

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου εγκατέστησε τίποτα! Μάλλον χαλασμένο cd μου έδωσαν...

Ξέρεις που μπορώ να βρω το applet;

Μπες στο logitech lcd manager και πες μου το path...

Και σε μενα που εχω το G13 μπηκε μονο του οταν το κατεβασα απο steam,απλως πρεπει να το τικαρεις για να στο δειχνει στην lcd.....To path λογικα θα το βρεις εκει που εχεις το παιχνιδι στο σκληρος σου......ειναι ενημερωμενο στην τελευταια εκδοση?

Link to comment
Share on other sites

Με το που πόσταρα, έκανα αναβάθμιση στο software της logitech και με το που άνοιξα το battlefield μου εμφανίστηκε μόνο του...

Μάλλον η έκδοση που είχα από το Νοέμβριο, δεν το υποστήριζε...

Έπαιξα μόλις άλλο ένα τριωράκι χωρίς κανένα πρόβλημα...

το αφήνω να τρέχει minimized για να γλυτώσω από τα freeze! Μέχρι τώρα δουλεύει...

Μπήκα τυχαία και σε εναν server και ήταν όλοι πιό άσχετοι από εμένα...

Σκότωσα 20 και είχα έναν θάνατο...Μάλλον έτσι μόνο βλέπω να ανεβάζω το ratio...

:p

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ σημαντικο να σου "ταιριαζει" ο server....

'Η να εχεις στην ομαδα σου παιχτες που ξερουν τι εστι ομαδικοτητα, 'η να βρεις αντιπαλη ομαδα με πιο ασχετους απο εσενα...

Το ιδανικο ειναι να πετυχεις server που να συμβαινουν και τα δυο ταυτοχρονα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με χθες βράδυ, για άλλη μια φορά παίξαμε πολύ καλά παιχνίδια. Ο νέος client μου φάνηκε λίγο πιο smooth στις κινήσεις. Δεν ξέρω αν είναι πιο αργό, είχα 1.5 εβδομάδα να παίξω οπότε δεν θα το καταλάβαινα.

Άλλες παρατηρήσεις:

M16 is back!

Η νέα ταχύτητα είναι πάλι αρκετά αργή, θέλει συνήθεια. Όχι τόσο αργή όσο την πρώτη φορά, αλλά ΟΚ. Αφού όμως το δυσκολέψανε, θα έπρεπε να του δώσουν παραπάνω darts από 4, αφού θέλεις αρκετές προσπάθειες να πετύχεις το ελικόπτερο. Και φυσικά, αν παίξεi CM, πάλι απ' την αρχή...

Το ρημάδι το ανιχνευτικό scope πάλι δεν βλέπω να κάνει κάτι.

Κάποιος να πάρει το MG3 από τα χέρια του Lazyyyyyyyyyyyy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.