Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Οι 40mm, για τις οποίες έγινε η δήλωση σου, ΔΕΝ απαγορεύονται και ούτε θα απαγορευτούν...

Αλλά όπως και να έχει, εμένα μου την έχει δώσει η συμπεριφορά σου...

Και μενα ρε Jaco μου την εδωσε κατα καιρους η συμπεριφορα καποιων στο server αλλα δεν μιλησα. Σου ειπα και πριν ας μην το συνεχισουμε.
Link to comment
Share on other sites

Μήτσε, ας ελαφρύνουμε λίγο τα πνεύματα.

Προσωπικά έχω παρατηρήσει πχ τα παιδιά να κάνουν baserapes τα οποία ο server λέει ότι απαγορεύονται, αλλά φυσικά κανείς δεν λέει τίποτα γιατί είναι admins.

Ξέρεις κι εσύ ότι υπάρχουν στυλ παιχνιδιού που εκνευρίζουν και προκαλούν εντάσεις. Από κει και πέρα, το ένα φέρνει το άλλο, δεν θέλει και πολύ. Ένα από αυτά είναι και το 40mm spam.

Στο κάτω κάτω, παιχνίδι είναι ας μη χαλιόμαστε. Από κει και πέρα, όποιος θέλει παίζει εκεί, όποιος θέλει δεν παίζει.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων, όπως και να έχει, ο καθένας μπορεί να λέει την γνώμη του και αν ενοχλείται κάποιος από κάτι, μπορεί να το λέει και μετά ας γίνει ότι είναι να γίνει... Άσχετα με το παιχνίδι αυτό ισχύει και στην καθημερινότητα, αλλά να γίνεται εκείνη την ώρα όμως, που υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες να λήξει το ζήτημα...

Από εκεί και πέρα, αν δεν υπάρχει ανταπόκριση ή ικανοποιητική εξήγηση, από όλες τις πλευρές, συμφωνώ ότι δεν είναι δεσμευμένος κανένας και για τίποτα...

Edit: Υπόψη μιλάω μόνο για τον εαυτό μου και όχι εκ μέρους των άλλων παιδιών...

Έγινε επεξεργασία από Jaco
Link to comment
Share on other sites

OK no hard feelings...

Ας το τελειωσουμε εδω....μια παρεα ειμαστε....παιχνιδι ειναι

Και αν πουμε και καμια μακακια παραπανω δεν εγινε και τιποτα....

edit: ζηταω συγγνωμη απο τα παιδια στο TS που αναγκαστηκαν να υποφερουν τις φιλοσοφικες μου αναζητησεις :p

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Την παρασκευη το βραδυ βρηκα την ευκαιρια κ επαιξα 3-4 γυρους κ εγω στο Kastro,πρωτη φορα,κ οντως γινανε καλα παιχνιδια.....δυστηχως δεν εχω ακουστικα κ δεν εχω κανεναν στην λιστα μου....αλλα κ ετσι το απολαυσα πραγματικα.........το θεμα ειναι να παιζεις ομαδικα κ να χαιρεσαι το παιχνιδι....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι, ΑΝ σε αφήσει το @#$ να παίξεις!! Μέχρι και bSoD έφαγα 3 φορές, από χθές που έιπα να το ξαναπιάσω στα χέρια μου το ρημάδι, μαμώ το patch τους μέσα πια!! :suicide:

κάρτα ήχου χρησιμοποιείς την onboard ;

Link to comment
Share on other sites

Ωπ κατι φαινεται να ξερεις εσυ. :yes2:

Δηλαδη ολο αυτο τον καιρο τα freeze ειχαν να κανουν με την on board?(το ηξερα οτι ειχε να κανει με τις συσκευες ηχου και το punkbuster,αλλα οχι συγκεκριμενα με την onboard,αλλιως θα παιρνα μια αλλη ...) :blink:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν έχει κάνει το παραμικρό με το νεότερο patch.

Ούτε CTD ούτε BSOD,όλα ρολόι.

Τους τελευταίους beta της nvidia έχω βάλει,ήχο από την x-fi

Και εμένα από χθες όλα πάνε μιά χαρά! Ανέβασα και τις μνήμες στο 1.67v από 1.66v που μου είπε χθες ο Lazy Dog και όλα τέλεια μέχρι τώρα...

Έχω να δω freeze από την μέρα που βγήκε το τελευταίο patch...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ και με το νέο patch πάλι δεν βγάζω άκρη.

Το αγόρασα από όταν πρωτοκυκλοφόρησε και από τότε ζήτημα θα είναι να έχω καταφέρει να παίξω 1-2 ώρες. Συνέχεια κολλάει το γαμ*&%#$....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.