Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

p24.png

:yu:

Και επιτέλους

i34.png και i35.png

Κάποιοι (βλ jpavly, shooterakis, kandalf13) θα παρατήρησαν ότι τις τελευταίες μέρες έπαιζα σε server μόνο με Arica Harbor. Ήταν για να πάρω αυτό το μπιπ pin :p

Αν δούλευαν σωστά και τα bronze stars, θα τα χα και αυτά. Απ' ότι φαίνεται πλέον παίζω κυρίως με κίνητρο τα insignias. Θέλει νέους maps!!!

Από 15υγουστο πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες σήμερα είναι τελευταία μέρα παιχνιδιού λόγο διακοπών.. από 23 του μήνα πάλι..:(

θα μπω για λίγο το απογευματάκι οπότε aki κ tragikos σας θέλω μάχιμους σήμερα..

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδες..ποσο ping εχετε περιπου ? Ειμαι με HOL και βγαζω 150-170 ! Εχω αρκετο delay και υπαρχουν φασεις που με σκοτωνουν ενω ειμαι πισω απο τον τοιχο και εχω κανει ενα κλικ προς τα εξω και παλι μεσα..!

Με πιανουν τα νευρα μου ρε γαμωτο και δεν μπορω να παιξω οπως θελω! :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδες..ποσο ping εχετε περιπου ? Ειμαι με HOL και βγαζω 150-170 ! Εχω αρκετο delay και υπαρχουν φασεις που με σκοτωνουν ενω ειμαι πισω απο τον τοιχο και εχω κανει ενα κλικ προς τα εξω και παλι μεσα..!

Με πιανουν τα νευρα μου ρε γαμωτο και δεν μπορω να παιξω οπως θελω! :suicide:

Εμενα με Forthnet κυμαινεται απο 135 το χαμηλοτερο μεχρι 190 με average 150..Αυτο π λες το παθαινω συνηθως σε server με πολυ κοσμο.(32)

Link to comment
Share on other sites

http://www.pbbans.com/mbi-viewban-00dfe866-vb177014.html

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ανιχνεύτηκε αυτό το cheat!

Cheater πετυχα πριν λιγο σε ενα σερβερ..Δν ξερω τι cheat ειχε αλλα το ατομο αλλαξε δεκα οπλα κ εριχνε μια σφαιρα απο το καθενα..Φυσικα κ τον καταλαβαν-εβριζαν και στο τελος το παραδεχτηκε αφου πρωτα εκανε διαφημιση στο fpscheats..Α κ το σκορ του 70-8..:o

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδες..ποσο ping εχετε περιπου ? Ειμαι με HOL και βγαζω 150-170 ! Εχω αρκετο delay και υπαρχουν φασεις που με σκοτωνουν ενω ειμαι πισω απο τον τοιχο και εχω κανει ενα κλικ προς τα εξω και παλι μεσα..!

Με πιανουν τα νευρα μου ρε γαμωτο και δεν μπορω να παιξω οπως θελω! :suicide:

Ότι ping βλέπεις είναι /2, δηλαδή το 150 σημαίνει 75ms. Δοκίμασε σε άλλο server και φυσικά μακριά από 32άρηδες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ότι ping βλέπεις είναι /2, δηλαδή το 150 σημαίνει 75ms. Δοκίμασε σε άλλο server και φυσικά μακριά από 32άρηδες.

Παιζω κυριως Ευρωπη γιατι αν παω προς Αμερικη και Ασια θα εχω delay δευτερολεπτα! :rofl:

Εχθες σε 26αρη και 24αρη εβγαζα στον πρωτο 200ping :rant: και στον αλλον 160:flag:

Τι να πεις...!

Πάντως με τα γραφικά που βλέπουν ενώ παίζουν, μάλλον τους λυπάμαι...

Χάνουν όλη την μαγεία για να βγουν απλά πρώτοι, wtf...

Οι πορωμενοι fpsακιδες θελουν να εχουν τα 100 fps σταθερα..! δεν πανα μην βλεπουν την τυφλα τους..!

Εγω παντος λιγουρευομαι μια 5870 να βαλω και ολα τα φιλτρα επανω να γουσταρω!:happy2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.