Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Έχει πάρει κανείς το Distinguished Weapon Knowledge? Είναι αυτό που παίρνεις με όλα τα όπλα σε χάλκινο.

i36.png

Τα έχω πάρει όλα ρε γμτ και τώρα άρχισα να σκοτώνω και με το 40mm Smoke μπας και θέλει κι αυτό. Θέλει και με του medic τον απινιδωτή και το repair tool? Ή είναι λόγω SPECTACT και να γελάω?

μια πο τα ιδια και γω... σημερα προσεξα το συγκεκριμενο μεταλιο, τα εχω παρει ολα στα οπλα. δεν ξερω αν θελει ομως και αυτα που λες:help:

Προφανώς κανείς σας δε με διαβάζει :p

Τον τελευταίο καιρό είπα να δοκιμάσω όλα τα όπλα μέχρι να πάρω bronze star σε όλα. Τελικά το WWII M1A1 Thompson δεν το έχει εκτιμήσει τόσο ο κόσμος και είναι καλό οπλάκι. Επίσης το SV98 Snaiperskaya είναι αρκετά καλό και δεν του το χα. Το SVU Snaiperskaya Short μου φαίνεται τελείως μάπα όμως.

Για να πάρεις το Insignia για τα χάλκινα, χρειάζονται και τα specact;

Απαντώντας στον εαυτό μου ναι φαίνεται πως η DICE τα κατάφερε για άλλη μια φορά, αφού χρειάζονται τα χάλκινα αστέρια και στα SPECTACT όπλα τα οποία προφανώς και δεν μπορούμε να πάρουμε. Τουλάχιστον στην πορεία ανακάλυψα ωραία οπλάκια. Το 40MM shotgun τα σπάει.

Και αυτό το ανακάλυψα αφού πήρα σε όλα χάλκινο...

:X:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικα απο χτες το βραδυ δν μπορω να παιξω..Μολις παταω να συνδεθω σε εναν server,εκει που βγαζει το theme της καθε πιστας κ σου βγαζει την επιλoγη put me in a squad τρωω συνεχεια στο ιδιο σημειο CTD..Για ριχτε καμια ιδεα τι μπορει ν φταιει πριν το κανω φορματ..

Link to comment
Share on other sites

Hmm... έχω παρατηρήσει από το fraps ότι κάθε φορά σε εκείνη την οθόνη για μια στιγμή τα frames φτάνουν τα 0, και το load του επεξεργαστή και της κάρτας φτάνει λίγο παραπάνω από 95% για μια στιγμή μόνο.

Άμα είσαι με overclock και είναι έστω κα ιελάχιστα ασταθές το σύστημα μπορεί να φταίει αυτό. Αλλά εγώ θα κοίταζα και την θερμοκρασία της κάρτας εκείνη την στιγμή. Τις τελευταίες μέρες τρώω συνέχεια crash όταν η 4890 φτάνει 100c, γεμίζει artifacts η οθόνη και μετά BSOD. Οπότε αναγκαστικά παίζω μόνο με A/C on :hm:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αλλά εγώ θα κοίταζα και την θερμοκρασία της κάρτας εκείνη την στιγμή. Τις τελευταίες μέρες τρώω συνέχεια crash όταν η 4890 φτάνει 100c, γεμίζει artifacts η οθόνη και μετά BSOD. Οπότε αναγκαστικά παίζω μόνο με A/C on :hm:

Βάλε τον ανεμηστήρα στο 50-60%.Εγώ αυτό έκανα με την 4890 για να την παλέψει από θερμοκρασίες

Έγινε επεξεργασία από Gregorypeg1000
Link to comment
Share on other sites

[noobmode]Βρε παιδες.. για να παρεις το M1 λεει οτι πρεπει να γινεις βετερανος!:hehe:

Τι εννοει ρε γαμωτο!Καμια info ?:p[/noobmode]

@Jerry 100 βαθμους πιανεις ? εδω εγω δεν πιανω 100 με το stock cooler και τον ανεμιστηρα στο 35%

Οποτε κατι παιζει λαθος.... 100 βαθμους πιανουν ισως τα vrm ? και σου πεταει artifacts ?

Έγινε επεξεργασία από ProPitsiriko$
Link to comment
Share on other sites

Δν τιθεται θεμα θερμοκρασιων..Μεχρι 60 πηγε μεχρι ν με πεταξει εξω..Αλλαξα κ παστα αλλα τπτ..Θεμα λειτουργικου ειναι σιγουρα αλλα τι??

format, και βάλε πάλι τα windows χωρίς **** ή να τα ενεργοποιήσεις ... (φυσικά αν βαριέσαι να κάνεις τίποτα άλλο)

Link to comment
Share on other sites

Δν τιθεται θεμα θερμοκρασιων..Μεχρι 60 πηγε μεχρι ν με πεταξει εξω..Αλλαξα κ παστα αλλα τπτ..Θεμα λειτουργικου ειναι σιγουρα αλλα τι??

σβήσε το bc2 folder στο my docs και δοκίμασε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

σβήσε το bc2 folder στο my docs και δοκίμασε

Δν με προλαβες..Εκανα φορματ..

Edit.

Μετα απο φορματ λοιπον κ αφου περασα drivers κτλ..παω να παιξω κ μολις μπαινω σε εναν server με πεταει λεγοντας κατι για punkbuster..Kαμια ιδεα??

Υποψιν κατεβασα το Pbsetup 3.4 απο evenbalance.com,κ το εκανα update..

Αυτο μου γραφει οταν με κανει kick:RESTRICTION:Service Communication Failure: punkBstrA.exe

Edit2.

Problem solved

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
Link to comment
Share on other sites

Ολα ειναι θέμα ομάδας..αμα η ομαδα σου ειναι ζωα :beer:και κανουν spawn σαν snipers την στιγμή που ενα tank ειναι στο σημειου που κανετε spawn τοτε αρχιζουν οι γκρινιες για base rape και μπουρδες...Ολοι engineers + medics εκεινη την στιγμή ρε:innocent:!!!!

Link to comment
Share on other sites

Στο Rush δεν είναι base rape, αλλά spawn rape. Οπότε καταλαβαίνεις ποιο είναι το πρόβλημα..

Μα ούτε για spawn rape μπορείς να κατηγορήσεις τους attackers. Μόνο το vehicle stealing θεωρώ "ανήθικο" από τους attackers αλλά και τους defenders...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όλα κι όλα παιδιά, μου έχει τύχει να έχουν καμπερωθεί στο 2ο part της Valparaiso πάνω στις σκεπές και να τρώνε kills οι μισοί ενώ 2-3 άλλοι να ρίχνουν στα MCOM. Δεν το βλέπω σωστό, αλλά φυσικά ο ninja o σωστός ξεκινάει τους καπνούς και κρύβεται και τους τρώει :hehe:

Άμα δεν έχεις ομάδα όμως, ήπιες τον. Χθες μου την σπάγανε γιατί είχαν κάτσει στην Valparaiso 2 Engineers με +explosion και κοπάναγαν τα MCOM με τα AT4 από το χιλιόμετρο..

Btw είχα ένα bug όπου το παιχνίδι δεν έκλεινε και το έκλεινα από task manager, αλλά διάβασα ότι ήταν λόγω nVidia οπότε πέρασα νέους drivers και όλα ΟΚ :D

Έγινε επεξεργασία από jpavly
Link to comment
Share on other sites

Μα ούτε για spawn rape μπορείς να κατηγορήσεις τους attackers. Μόνο το vehicle stealing θεωρώ "ανήθικο" από τους attackers αλλά και τους defenders...

Ίσως το vehicle stealing να είναι ανήθικο αλλά base rape δεν το λες πάντως.

Όσο για το ανήθικο, τι να πείς για τις ρουκέτες που έχουμε φάει όλοι στη μάπα :man_in_love:

Πάντως κατάλαβα ότι είχα δίκιο: atacking base rape = άκυρο

Έγινε επεξεργασία από geletos
Link to comment
Share on other sites

Χθές κατά τις 4 το πρωί παίξαμε ένα δίωρο παιχνίδι στην Valparaiso με τον Κώστα και τον Άκη :hehe:

Πραγματικά τόσο ξύλο δεν έχετε δεί! Σε ένα Server με 8 slot 2v2 και άγριο βεντούζιασμα :rofl:

bfbc2game20100818043513.pngbfbc2game20100818045213.png

Στεναχωρήθηκα που με πέταξε σε μια φάση και έχασα το Score μου, θα ήταν Epic screenshot, κάδρο θα το έκανα :cry:

Άκη ελπίζω να μην μου κρατάς κακία για τα μαχαιράκια και τα C4 ε; :hug:

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.