Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Τα maps μάλλον από αύριο το πρωί. Να αναβαθμιστούν όλοι οι server

Όπως καταλάβατε έχουμε πλέον και το vietnam εγκατεστημένο και περιμένουν μια χαζο-ημερομηνία για να παίξουμε. Άτιμο marketing

Επίσης κάπου πήρε το μάτι μου το pack με τα skins στα όπλα κτλ. Μόνο 5Ε.

Δηλαδή τι κλέφτες να γίνουν τα παλικάρια??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση επειδη δεν καταλαβα. το VIETNAM συμπεριλαμβανεται στο σημερινο update και απλα θα ξεκλειδωθει για ολους τον δεκεμβριο, ή θα πρεπει να το αγορασουμε ξεχωριστα?:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Επίσης κάπου πήρε το μάτι μου το pack με τα skins στα όπλα κτλ. Μόνο 5Ε.

Δηλαδή τι κλέφτες να γίνουν τα παλικάρια??

Εγω δεν κρατηθηκα παντως και το τσιμπησα το spec act, το ειχα αχτι απο τοτε που εβλεπα τις καρφιτσες στα stats, τα ump45 - M16A2 - M95 ειναι ακριβως ιδια μονο η οψη τους αλλαζει, το spec mg3 ομως εχεις υψηλοτερο damage και accuracy απτο απλο, πιο καλα stats και απτο mg36 εχει πλεον !!!

Απο προβληματα τπτ προς το παρων ( φτου φτου φτου ! :p ) , το καραευχαριστιεμαι το παιχνιδι επιτελους με την 5850, μπολικα fps και ελαχιστο lag στην αποκριση του χαρακτηρα, ξαναμπηκαν και τα τροχιοδεικτικα τωρα μια χαρα, μονο ενα θεμα ειχα με την αποκριση το μεσημερι, ακομα και στο σκυψιμο καθυστερουσε :S τελικα ητανε δικη μου χαζομαρα επειδη ειχα renderaheadlimit = 0 στο settings.ini, περισσοτερο info για οποιον θελει εδω -> [H]ard|Forum - View Single Post - How does Bad Company 2 run for you?

ΚΑΚΑΚΑΚΑΚΑΨΙΜΟ λεμε, ειχα και την απεργια της ΠΟΕΠΠΠ σημερα μια χαρα μου εκατσε, βλακ οπς και αηδιες :p

edit : για του λογου το αληθες

r1zbxd.jpg

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Grunt για βοηθα λιγο..Εγινε η πληρωμη μεσω paypal και λογικα τα εχω αυτοματα εεε??Χωρις κωδικους και τετοια..

Τωρα που θελω να το παρω και για αλλον(cheatera) που δν εχει paypal πως γινεται???

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.