Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Για μένα θα ενδιαφερθεί κανένας να μου τα αγοράσει και να του δώσω τα γκαφρα;;;;

Δν μου φτανουν..Γυρω στα 7 ευρω εχω μεσα ακομη και προσπαθω να το παραγγειλω για τν cheatera..Αν θες αυριο αν βαλω λεφτα μεσα..

Edit

Ψαχνω να βρω τν επιλογη για gift στο eastore..Τυφλος ειμαι??Βοηθηστε καποιος..Το εχω ειδη κανει add στο basket.

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Με σκισανε με τα spectact!!! πολυ OP ρε γαμωτο!! δεν ειναι δικαιο το παιχνιδι ομως ετσι! :...:

Σε αναγκαζει να το παρεις!Δεν πειραζει ομως..εμεις θα τους δειξουμε πως παιζουν και χωρις αυτα! ε ? :p

Link to comment
Share on other sites

Με σκισανε με τα spectact!!! πολυ OP ρε γαμωτο!! δεν ειναι δικαιο το παιχνιδι ομως ετσι! :...:

Της κοντης ληψως της φταινε οι τριχες :p :p

Υποθετω πως κανεις πλακα ετσι ? οπως εγραψα και πριν η ολη φαση με τα spec act ειναι καθαρα για λογους ποζεριας και τπτ αλλο, ισως το mg3 να εχει την διαφορα που εχει συμφωνα με τις μπαρες ( αν και εχω ακουσει οτι αυτες δειχνουν οτιναναι και δεν ειναι 100% αξιοπιστες Bad Company 2 | DenKirson on Xanga ) αλλα τα υπολοιπα 3 οπλα δεν εχουν ΚΑΜΙΑ διαφορα με τα "απλα" μονο το skin αλλαζει, αντε και λιγο τα στατιστικα σου γιατι πλεον εχεις 4 ακομα οπλα να πλατινιασεις και αλλες 8 καρφιτσες να μαζευεις.

Link to comment
Share on other sites

Δν μου φτανουν..Γυρω στα 7 ευρω εχω μεσα ακομη και προσπαθω να το παραγγειλω για τν cheatera..Αν θες αυριο αν βαλω λεφτα μεσα..

Edit

Ψαχνω να βρω τν επιλογη για gift στο eastore..Τυφλος ειμαι??Βοηθηστε καποιος..Το εχω ειδη κανει add στο basket.

Ρε Ακη, προς Θεού όποτε μπορεσεις :)

Απλα πες μου οταν ειναι να περασω να στα δωσω

Link to comment
Share on other sites

Της κοντης ληψως της φταινε οι τριχες :p :p

Υποθετω πως κανεις πλακα ετσι ? οπως εγραψα και πριν η ολη φαση με τα spec act ειναι καθαρα για λογους ποζεριας και τπτ αλλο, ισως το mg3 να εχει την διαφορα που εχει συμφωνα με τις μπαρες ( αν και εχω ακουσει οτι αυτες δειχνουν οτιναναι και δεν ειναι 100% αξιοπιστες Bad Company 2 | DenKirson on Xanga ) αλλα τα υπολοιπα 3 οπλα δεν εχουν ΚΑΜΙΑ διαφορα με τα "απλα" μονο το skin αλλαζει, αντε και λιγο τα στατιστικα σου γιατι πλεον εχεις 4 ακομα οπλα να πλατινιασεις και αλλες 8 καρφιτσες να μαζευεις.

Δεν ξερω..ισως να ειναι ψυχολογικο! Οσοι με τρωγανε ειχανε SA οπλα! και οπως εβαλες και εσυ την φωτο σε προηγουμενο ποστ σου μου φανηκε πως ειναι ''πιο καλα''!:fun:

Μπορει και οι τυποι να ηταν πολυ καλοι!:man_in_love: Ποιος ξερει.:fist:

Link to comment
Share on other sites

Άκης που μένεις να περάσω και εγώ για το specact; Στείλε κανένα pm!

:)

Με paysafe card μπορείς να κάνεις αγορές από το ea store;

Ενδιαφέρομαι για specact και vietnam!

Μόλις είδα ότι παίζει μόνο με πιστωτική clickandbuy και paypal.

Χωρίς πιστωτική δηλαδή δεν μπορείς να ψωνίσεις από εκεί...

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

Θέλω προτάσεις για nvidia κάρτα. Το σύστημα είναι τις υπογραφής και η ανάλυση που παίζω 1920x1080. Βασικά αξίζουν οι nvidia για BFBC2 ή κι αυτές κρασάρουν ή δημιουργούν άλλα προβλήματα;

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το συζητούσαμε χθες με τον GruntGR, αν αγοράσετε το Vietnam από το Steam θα μπορείτε τελικά και εκεί να το παίξετε 3 μέρες νωρίτερα. Η επίσημη μέρα κυκλοφορίας του είναι 21 Δεκεμβρίου. Αν το κάνετε preorder από Steam ή από EA Store, τότε θα το παίξετε 18 Δεκεμβρίου και όχι 15.

proof:

welcometosteam129121001.png

12,99€ τελικά και ούτε καν τα 15€ που ήμασταν διατεθειμένοι να δώσουμε. Θέλει και ερώτημα;

Το SPECTACT είναι που αγοράζεις μόνο από το ΕΑ Store, αλλά προς το παρόν δεν με καίει τόσο...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηξις, αν το έχεις retail και πάρεις το expansion από Steam τι γίνεται όμως?

Μήπως παίξει κανά μπέρδεμα; Ή μήπως εξαρτάσαι από τα κέφια του Steam μετά για να παίξεις;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηξις, αν το έχεις retail και πάρεις το expansion από Steam τι γίνεται όμως?

Μήπως παίξει κανά μπέρδεμα; Ή μήπως εξαρτάσαι από τα κέφια του Steam μετά για να παίξεις;

Από αυτά που διάβασα επίσης, το ίδιο κάνει είτε το αγοράσεις από Steam είτε από EA, αφού το μόνο που θα χρειαστεί (με δεδομένο ότι έχεις κάνει το update) είναι ένα CD key, το οποίο θα βάλεις ingame.

Λεγόμενα υπαλλήλου της DICE 23/11:

To answer a few more questions...

...yes Vietnam will work with any copy you bought (packaged, Steam, Store etc)

Only EA Store gives you the three day head start though smile.gif

And no - for console you will need to buy it via PSN or Marketplace.

Λογικά από τότε πήρε και το Steam exclusive 3 days head start.

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα το μεσημερι να παιξω λιγο κ εφαγα ppbans,ξαναδοκιμαζω ξανα τα ιδια...επαθα φρικη,τσεκαρα το μυνημα κ το στελνω στην υποστηριξη του punkbuster κ μου στελνουν το απιστευτο.....

Για να είμαι σαφής: Δεν λέμε ότι έχετε εξαπατημένοι καθώς δεν υπάρχει τρόπος να γνωρίζουμε ποιος προκάλεσε την παραβίαση. Αν είναι βέβαιο ότι κανείς δεν παίζει στον υπολογιστή σας ποτέ εξαπατήσει / hack παραβίαση προκαλείται από PunkBuster, τότε το GUID σου (cdkey και / ή το παιχνίδι κωδικό πρόσβασης του λογαριασμού) έχει κλαπεί από ή διαρρεύσει σε κάποιον που το έχει χρησιμοποιήσει σε διαφορετικό υπολογιστή να προκαλέσουν την παραβίαση. Δεν έχουμε τα μέσα για να σας βοηθήσει να ανακαλύψετε ποιος είναι υπεύθυνος για τη διαρροή GUID σου

Ειναι δυνατον να γινεται αυτο?? Τον υ/π μονο εγω τον χρησιμοποιω,ποτε δεν εχω βαλει χακ σε κανενα παιχνιδι, κ πως ειναι δυνατον να μου κλεψουν το κλειδι?? Ειναι απιστευτο!!!!

Το παιχνιδι το εχω αγορασμενο απο steam,απο τοτε που βγηκε. Και το καλυτερο ειναι οτι εχθες πηρακ το vietnam,παλι απο steam...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.