Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

παραγκειλα 2 τεμάχια από EA , άντε να δούμε αν θα κάνουν refund οι άλλοι, αν μου δώσουν κωδικούς και από το steam κάποιος θα τους πάρει σε τιμή ευκαιρίας :T:

Ρε παιδιά σε ποιούς σερβερ μαζεύεστε να έρθουμε και μεις ? σε 10 ώρες ξεκινάει gmt 9:00

Έγινε επεξεργασία από The_Blade
Link to comment
Share on other sites

Αν έχω αγοράσει το BC2 εκτός steam, και αγοράσω το Vietnam από Steam ισχύει ή πρέπει από το EA store;

Αν ισχύει blade στο αγοράζω :T:

όχι αυτό είναι το θέμα, εγώ είχα πάρει το βιετναμ από steam (το original μου είναι retail), έβγαλαν ανακοίνωση ότι δεν θα δώσουν κωδικό και ότι πρέπει να έχεις steam έκδοση και στο original....

και αναγκαστικά παράγκειλα τώρα από ΕΑ store . Αν το steam δεν δώσει refund και απλά μου δώσει 2 κωδικούς τελικα θα τους δώσω εδώ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει δημιουργηθεί μεγάλο μπέρδεμα για την αγορά κωδικού για την έκδοση Βιετνάμ ..

Το κύριο άρθρο εδώ ...

Purchasing BC2 Vietnam on Steam vs non-Steam - Steam Users' Forums

Purchasing BC2 Vietnam on Steam vs non-Steam

Πράγμα που σημαίνει οτι στην περίπτωση αγορασμένου παιχνιδιού σε Κουτί ...

ενδέχεται να μην ενεργοποιηθεί το κλειδί , και πρέπει να γίνει επικοινωνία με την εταιρία ..

Τι χαζομάρες είναι αυτές μωρέ .. τα έχουν παίξει μου φαίνεται ..

Για του μη Αγγλομαθείς .. το μενού στο παιχνίδι :Αγοράστε το "Vietnam" , στις 18 του μήνα θα μετατραπεί σε μήνυμα εισαγωγής του κωδικού ..

( Και μάλλον λέει για την αγορασμένη on-line έκδοση !! )

Τέλος πάντων ... βλέποντας και κάνοντας όπως πάντα ..

Σήμερα έχουμε 18 .... ας επιβεβαιώσουν όσοι έχουν την έκδοση σε κουτί ( Retail ) τι βλέπουν ?

Και όσοι έχουν την On-line έκδοση τι βλέπουν και αυτοί ..

Έγινε επεξεργασία από overvolt
Link to comment
Share on other sites

Καλώς τα δεχθήκαμε

Thank you for ordering on Electronic Arts Swiss Sàrl. The product that you pre-ordered is now available to either pre-load or download.

<Κάτι περίεργοι κωδικοί εδώ> :p

Redemption Instructions

1) Install the latest Battlefield: Bad Company™ 2 patch to have the Vietnam menu item available on the main menu screen.

2) Click the Vietnam menu item.

3) Enter your activation code into the code redemption box and click "Redeem Code" to begin playing Battlefield: Bad Company™ 2 Vietnam.

Thank you for pre-ordering Battlefield: Bad Company™ 2: Vietnam from EA STORE. You are now also eligible to purchase Medal of Honor Digital Deluxe Edition at 50% off if you use the following code on EA STORE or the EA Download Manager store!*

*Valid until 31 December 2010 and one-time usage per shopper. Please note that you will not be able to purchase Medal of Honor Digital Deluxe Edition if you have previously purchased Medal of Honor Digital Deluxe Edition or Medal of Honor Limited Edition.

Redemption Instructions

1) Install the latest Battlefield: Bad Company™ 2 patch to have the Vietnam menu item available on the main menu screen.

2) Click the Vietnam menu item.

3) Enter your activation code into the code redemption box and click "Redeem Code" to begin playing Battlefield: Bad Company™ 2 Vietnam.

Thank you for pre-ordering Battlefield: Bad Company™ 2: Vietnam from EA STORE. You are now also eligible to purchase Medal of Honor Digital Deluxe Edition at 50% off if you use the following code on EA STORE or the EA Download Manager store!* Coupon code: mohdde50off

*Valid until 31 December 2010 and one-time usage per shopper. Please note that you will not be able to purchase Medal of Honor Digital Deluxe Edition if you have previously purchased Medal of Honor Digital Deluxe Edition or Medal of Honor Limited Edition.

You have been charged for this product, and your statements will reflect this.

Please note: This e-mail message was sent from a notification-only address that cannot accept incoming e-mail. Please do not reply to this message.

Sincerely,

EA Store Customer Se

Άντε να δούμε, τι θα δούμε...
Link to comment
Share on other sites

και μένα μου έστειλαν μόνο τα 2 από τα 4...

Η μουσική τα σπάει, παίζω τώρα... :p

Για να δούμε...

Ρε εμεις δεν εχουμε παγωτο κα ιεσυ περιγραφεις γευσεις;

I am so gonna burn your ass in-game

EDIT: Got it! Jaco's ass burning mission is a go :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το flame thrower για τα μπάζα, ώσπου να κάνεις kill σε έχουν σκίσει...

εδιτ

O medic τα σπάει

Το Μ16 είναι ωραίο, το Μ60 είναι θανατηφόρο, το flame thrower έτσι και έτσι...

Έγινε επεξεργασία από Jaco
Link to comment
Share on other sites

To flamethrower ειναι ακριβως οπως πρεπει να ειναι, αρκετα ισοροποιημενο θα μπορουσα να πω και θανατηφορο μονο αμα ξερεις τους περιορισμους του και κινηθεις εξυπνα, μαρεσει που ολα φαινονται να ειναι πιο γρηγορα, δηλαδη το knife και η κινηση/αποκριση του στρατιωτη, δεν υπαρχουν motion mine και red dot ( επιτελους ξαναγινε το m14 αντρικιο οπλο :p ) επισης τα map ειναι πολυ καλογραμμενα ολη την ωρα 65-90fps ακομα και με 32 παικτες :dance3:

Με ποιο κουμπι αλλαζουμε την μουσικη στα οχηματα οεο ? Mortar strike πως αποκταει ο recon ? μονο δυναμιτη μου εχει να επιλεξω, btw αυτο που μαρεσει περισσοτερο ειναι οτι ( αν καταλαβα καλα ) ολα ειναι ξεκλειδωτα σε ολους, βεβαια δεν ειμαι και 100% σιγουρος οτι ενας lvl1 εχει προσβαση σε m14 garand και colt 1911, ισως εχει στο τελευταιο βασικα αμα εχει παρει bc2 limited και στο 2ο αμα ειναι veteran

Να μερικα screenz :) -> ImageShack Album - 8 images

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.