Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

NordicGR

add me...

Ρε παιδιά τι είναι αυτό; Πολύ λαμπάδα το game...φέγγουν όλα....

Πως το κάνω λιγότερο "φωτεινό"???

bloom = false απτο settings.ini , gl hf :p

οποιος θελει με κανει add (my nick @ sig )

Link to comment
Share on other sites

Painter2 50 lvl cheater χρησιμοποιεί hacks εδώ και 2 μήνες περίπου, δείτε το histogram του στο kill/death και με πέτυχε από την άκρη του πουθενά ενώ ήμουν μέσα σε κάτι θάμνους από respawn.

Pathetic lamer etc...

Είμαι μέσα όποιος θέλει ας έρθει.

Υ.Σ periklis, tragikos 2.0, nordicGR & SAHGRiND added.

Έγινε επεξεργασία από Τζώρτζης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάντε με add, το nickname μου ειναι =N0M4D=, προσοχη δεν ειναι ομικρον ειναι μηδενικο. Πλησιαζω λβλ 39 ατ δε μομεντ. Τωρα που πηρα και 6950 πραγματικα λεει πολλα το παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Είχα προβλήματα τις τελευταίες 2-3 μέρες με το παιχνίδι. Κόλλαγε, τρελό frame drop από 100 σε 30 σε τυχαίες στιγμές και τρελό lag, κόλλαγε ο υπολογιστής και μόνο με reset επανερχόταν λειτουργικός.

Στην αρχή νόμιζα ότι κάτι hw είχε πρόβλημα, τα έλεγξα όλα, αλλά τζίφος. Απεγκατέστησα με το atiman unistaller 5.0.0 εργαλείο τους 11.4beta drivers και πέρασα τους official 11.4 αλλά δεν διορθώθηκε τίποτα.

Τελικά λίγο πριν το restore ή και format, απεγκατέστησα το παιχνίδι, έσβησα όλα τα αντίστοιχα keys στη registry και το ξαναεγκατέστησα.

Επιτέλους όλα smooth ξανά!

Θεωρώ πως κάτι είχε αλλοιωθεί στην εγκατάσταση στη συστοιχία raid 1, ίσως λόγω βίαιων επανεκκινήσεων, όταν προσπαθούσα να βρω τι έφταιγε με την αναβάθμιση των ubuntu, που οδήγησαν σε έλεγχό της από τον intel storage manager επειδή είχε βρει 692 verification errors.

Σε περίπτωση που κάποιος αντιμετωπίζει/σει παρόμοιο πρόβλημα να έχει στο μυαλό του και αυτή τη πιθανότητα.

Link to comment
Share on other sites

Ενα πρόβλημα που μου ανεκυψε μετα την αλλαγη απο 4850 κροσφαιερ σε 6950 ειναι ενα μικρο σταττερ που κανει το γκειμ οταν πρωτοφορτωνει ενα μαπ καποιου σερβερ. Αφου φορτωσει και παιξω το γυρο, το σταττερ δεν ξαναεμφανιζεται μεχρι την επομενη φορα που θα ξαναπαιξω αφοτου εκκινησω εκ νεου το πισι. :nothing:

Καμια ιδεα τι παιζει?

Ακούω πιθανές λύσεις...

Link to comment
Share on other sites

Ενα πρόβλημα που μου ανεκυψε μετα την αλλαγη απο 4850 κροσφαιερ σε 6950 ειναι ενα μικρο σταττερ που κανει το γκειμ οταν πρωτοφορτωνει ενα μαπ καποιου σερβερ. Αφου φορτωσει και παιξω το γυρο, το σταττερ δεν ξαναεμφανιζεται μεχρι την επομενη φορα που θα ξαναπαιξω αφοτου εκκινησω εκ νεου το πισι. :nothing:

Καμια ιδεα τι παιζει?

Ακούω πιθανές λύσεις...

Πρωτη πιστα καποιου σερβερ...κατι μου φερνει σε ψιλο λαγκ, αλλα δεν ειμαι σιγουρος, γενικα πολλες ατελειες εχει το γκειμ,

αλλα και θεμα ντραιβερς πολυ πιθανο αν ησουν σε κροςφαιρ και τωρα πας σε μονη.....

Link to comment
Share on other sites

έβαλα τις ίδιες ρυθμίσεις με τον τύπο στο hardforum για να δω τι παίζει, αλλά δεν έχω τόσο χαμηλά frames.

ακόμα και σε 1920χ1200 είμαι γύρω στα 80 fps.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.