Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

μαλλον επειδη εχεις την 6970,ενω στο φορουμ χρησιμοποιουν την 5870.υποθετω...:nothing:

ναι οκ, αλλά για αυτό το σύστημα λίγα μου φαίνονται τα 60 fps.

ίσως τρώει bottleneck και από κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Το πιο απιθανο το εκανα προχθες,3 φορες συνεχομενα πετυχα heli με την πρωτη βολη καθε φορα με το κανονι του τανκ.μπαμ μπαμ μπαμ !

Μπααααμ καααι καααατωωωω! :p

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα ευκολο να ριξεις heli με τανκ ειδικα στο vietnam..λουκουμακι τα εχω,ειχα ριξει μια φορα 7-8 σε ενα γυρο,πρεπει να ηταν κ o Grunt μαζι μου..

doomcat.jpg

:p :P

Εκεινο τον λακαμα τον ξενο θυμαμαι, που εβαζε στοιχημα οτι δεν μπορουσες να το ξανακανεις και τον εβγαλες λαθος και 2 και 3 φορες :hehe:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πρωτες εντυπωσεις απο 5850...

σχεδον καθε μερα εχω ενα τουλαχιστον CTD..

11.4 drivers

gpu usage 75-80%

cpu usage 90+ [μαλλον ο Q6600@ 3.2 δεν την παλευει πολυ και κοβει την vga(?) ]

σχεδον καθε μερα εχω ενα τουλαχιστον CTD..

σχεδον καθε μερα εχω ενα τουλαχιστον CTD..

σχεδον καθε....

:wall:

Link to comment
Share on other sites

πρωτες εντυπωσεις απο 5850...

σχεδον καθε μερα εχω ενα τουλαχιστον CTD..

11.4 drivers

gpu usage 75-80%

cpu usage 90+ [μαλλον ο Q6600@ 3.2 δεν την παλευει πολυ και κοβει την vga(?) ]

σχεδον καθε μερα εχω ενα τουλαχιστον CTD..

σχεδον καθε μερα εχω ενα τουλαχιστον CTD..

σχεδον καθε....

:wall:

Σε τι αναλυση παιζεις; Σε 1920χ1080 δε νομιζω να τη κοβει...

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πριν λίγες μέρες την steam έκδοση. Είπα να ξεκινήσω λίγο single αλλά δε μπορώ να σταυρώσω ούτε δεκάλεπτο Ingame - με έχει ταράξει στα ctd. Και από ότι είδα και στα fora είναι άπειρα τα προβλήματα αυτού του τύπου...

Έχει κανείς ιδέα πως μπορώ να το διορθώσω;

Σημείωση : Δεν κλοκάρω, δεν έχω πρόβλημα σε κανένα άλλο παιχνίδι και δεν πετάει ;erros σε benches.

Link to comment
Share on other sites

XP έχω...

Επίσηςμ, μερικές φορές, αντί για ctd, τρώω white screen of death ή bsod και δείχνει τον driver της ati. Δοκίμασα απεγκατάσταση...εγκατάσταση άλλης έκδοσης...τίποτα!

Έγινε επεξεργασία από Occultist
Link to comment
Share on other sites

Θες καθαρά από περιέργεια να δοκιμάσεις τους 10.4;

εβαλα την καρτα default μηπως φταιει τπτ απο τα κλοκια,να δουμε 1-2 μερες πως θα παει..

ασε που εχει φονηθει το ματι μου τους οδηγους ΑΤΙ και αν δουλευει κατι,δεν το πειραζω :p

Θα σου φανει περιεργο αλλά δωσε λιγο ρευμα παραπανω στις μνημες σου.....

καπου το ειχες ποσταρει σε σενα παλαιοτερα..αν και κουφο σου ειχε δωσει λυση..θυμαμαι σωστα?

με την nvidia παιζαν κομπλε οι μνημες και δεν ειχα δει ctd τοσους μηνες..αν εξαιρεσεις την αρχη προ patch εποχες..

σημερα εχει επικες μαχες απογευματινες,ελπιζω να δω κανεναν μεσα..

Link to comment
Share on other sites

εβαλα την καρτα default μηπως φταιει τπτ απο τα κλοκια,να δουμε 1-2 μερες πως θα παει..

ασε που εχει φονηθει το ματι μου τους οδηγους ΑΤΙ και αν δουλευει κατι,δεν το πειραζω :p

καπου το ειχες ποσταρει σε σενα παλαιοτερα..αν και κουφο σου ειχε δωσει λυση..θυμαμαι σωστα?

με την nvidia παιζαν κομπλε οι μνημες και δεν ειχα δει ctd τοσους μηνες..αν εξαιρεσεις την αρχη προ patch εποχες..

σημερα εχει επικες μαχες απογευματινες,ελπιζω να δω κανεναν μεσα..

Ναι το ειχα ξαναγραψει και παλαιοτερα. Εμενα μου ελυσε ολα τα τοτε προβληματα. Με τον aki καθε βραδυ μεσα ειμαστε ρε κωλογερε :hehe:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.