Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Μερικοί admins είναι ηλίθιοι... Παίρνω ένα άρμα, πάω ΕΞΩ από την εχθρική βάση, μοιράζω μερικές νάρκες και μπαίνω στο άρμα να φύγω... Με έκανε kick όχι για baserape που ίσως θα μπορούσε, αλλά για vehicle steeling! :slap:

Ρε παιδιά, είναι η ημέρα του ηλίθιου admin σήμερα..;;;;

Πάλι με έκαναν kick γιατί λέει έκανα reviving!!!! :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν είναι η μέρα του ηλίθιου admin, είναι η μέρα της μ@κίας γενικότερα....

Τώρα δε μπορώ να μπω καθόλου, γιατί με βγάζει σα να είναι πρώτη φορά που παίζω. Τα πάντα στο μηδέν... Next Unlock: Motion Sensor :slap:

Σταδιάλα κι είχα χρόνο σήμερα...

Link to comment
Share on other sites

επειδη το φαινομενο με τα aimbot πλεον ειναι πολυ συχνο,και μου σπανε τα νευρακια,αλλαζω team και παω στο καρκινιαρη τον cheater,και τον αρχιζω στα teamkills.να μην μπορει να παιξει.

Link to comment
Share on other sites

Πως κάνει team-kill? (εκτός από ... Destruction 2.0)

Σήμερα έπαιζα με ότι να 'ναι για να πάρω bronze. Τελικά το Shotgun "grenade" πλάκα έχει.

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Manually downloading Client R11 - Electronic Arts UK Community

Για οσους δε περιμενουν το auto update

Εγώ το έβαλα.

1. Λύθηκε το πρόβλημα με το spawn lag (άρα δεν έφταιγε ή ΑΤΙ...; )

2. Η ευστοχία μου πήγε περίπατο, αφού άδειασα ολόκληρη γεμιστήρα σε ακίνητο sniper και δεν τον ακούμπησε ούτε μία... Αυτό 3-4 φορές μέσα σε 30' παιχνίδι

Κατά τα άλλα, μην το βάλετε ακόμα, γιατί είναι ενημερωμένοι μόνο 17 servers (free & punkbaster)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.