Jump to content



Με αφορμή την infosystem 2003....


JiMk

Recommended Posts

Με αφορμή την infosystem 2003.... προτείνω όσοι πάνε (ισχύει το κάθε πέρσι και καλύτερα.¨( ) να συναντηθούμε, να τα πούμε και να κατακρίνουμε... :D τα νέα προϊόντα... έτσι λοιπόν προτείνω μια συνάντηση... έξω από την έκθεση... τι μέρα σας βολεύει καλύτερα? εμένα Σάββατο/Κυριακή.:o

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν βλεπω να πηγαινω. Και να παω να δω τι? Το οτι θα εχουν PC με παραθυρο και θα κανουν ολοι σαν μαγεμενοι που βλεπουν κατι τετοιο πρωτη φορα?

Η Infosystem εχει πεθανει κακα τα ψεματα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε παιδιά έτσι; Τα εκθέματα της infosystem πιστεύω ότι και φέτος θα διατηρηθούν στα ίδια ψηλά επίπεδα. Θυμάμαι κάτι stepping εκ βουλγαρίας πέρσυ φανταστικά. Δίμετρα, ξανθά... άνοιγε το μάτι σου. Εκτός αν εσείς πηγαίνατε όντως για νέες τεχνολογίες, οπότε ας προσέχατε.

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά καλή λύση αν και προσωπικά προτιμώ κινητό με ψηφιακή. Αν κάποιο έκθεμα θελήσει να σου δώσει και τηλέφωνο μετά τη φωτογράφηση να έχεις κάπου πρόχειρα να το γράψεις...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Fireblade [06-10-2003 και 23:18]

... Δίμετρα, ξανθά... άνοιγε το μάτι σου...

Εγω παντως την πεφτω καθε μερα στο stand της Gnet που εχει 45 πισια 3GHz/5900Pro, με 4Mbit. Εχουν ερθει και τα φιλαρακια μου απο Αθηνα, επειδη το μισο μου clan ειναι στα "hot-seats" (you know, αυτους που πρεπει να κερδισεις για να παρεις δωρακια).

Καλη φαση αλλα οπως λεει και ο φιλτατος Fireblade, ολα τα λεφτα ειναι μεσα στα stands...

post-129-1416070593,0987_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Εγω παντως την πεφτω καθε μερα στο stand της Gnet που εχει 45 πισια 3GHz/5900Pro, με 4Mbit. Εχουν ερθει και τα φιλαρακια μου απο Αθηνα, επειδη το μισο μου clan ειναι στα "hot-seats" (you know, αυτους που πρεπει να κερδισεις για να παρεις δωρακια).

Καλη φαση αλλα οπως λεει και ο φιλτατος Fireblade, ολα τα λεφτα ειναι μεσα στα stands...

Πουστρακο πετρο!Εσυ και ο livie αρα δεν εχετε συναγωνισμο για τα δωρακια ε?Γαμωτο να μην μπορω να ερθω ... Το πολυ πολυ δεν με βαζατε να παιξω με τον snoop γιατι τον εχω πολυ ευκολα ρε παιδι μου.Η το πολυ πολυ τωρα που το σκεφτομαι με βαζατε να παιξω με το HOT-seat που εχεις στην φωτο!!!!Και τα δωρα χαρισμα σας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.