Jump to content



Προγραμμα Μηχανογραφησης για μικρομεσαιες επιχειρησεις


theo_mich

Recommended Posts

Οσοι εχετε εμπειρια με καποιο ή περισσοτερα προγραμματα, πειτε καμια γνωμη.

(Σε μια εταιρεια που δουλευουν control ψαχνωνται για κατι αλλο και μου ειπαν να το κοιταξω και εγω).

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς θέλεις από το πρόγραμμα να κάνει; Απλή καταχώρηση πελατών και τέτοια; Γιατί για τέτοιες εργασίες κάνει και το Outlook (όχι το express).

Πάντως υπάρχουν και free προγράμματα με εξαιρετικές δυνατότητες (και στα Ελληνικά κιόλας).

Mια καλή περίπτωση σε free είναι το ΔΙΑΣ crm (basic edition). Έχει αρκετά καλά στοιχεία. Δες εδώ: http://www.diassoftware.gr/

Γενικά πάντως αν ψάχνεις κάτι καλό (με πληρωμή), δες το Prisma Win της Megasoft. Ρίξε μια ματιά στο site τους, έχουν διάφορες εφαρμογές (και αν θυμάμαι καλά φτιάχνουν και custom λύσεις αν θες).

Link to comment
Share on other sites

δουλευουν control 3 και επειδη πρεπει να παρακολουθουν και serial numbers πρεπει να πανε στο 4 ή να δουνε για καποιο αλλο προγραμμα(καλυτερο ισως?)

αρα λυσεις free και low-budget δεν μας ενδιαφερουν. εννοειτε οτι πρεπει να εχει τουλαχιστον τις δυνατοτητες του control 3.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Singular πακέτο δουλεύετε;

Έχω την εντύπωση πως θα πρέπει να πάτε σε SAP.

EDIT: Το Prisma Win ERP μήπως σας κάνει; Το έχετε τσεκάρει; Έχω την εντύπωση ότι σας καλύπτει.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Γεια σας κι από μένα αν και λιγο παλιο το ερωτημα ειναι όμως πάντα επίκαιρο!

Εγώ θα σας έλεγα να δείτε προσεκτικά την εφαρμογή proXess

Είναι πολύ οικονομική λύση, πολύ συχνές ανανεώσεις, πολύ δυνατή υποστήριξη, πολύ εύκολη στην χρήση και μοντέρνα εμφάνιση έχει ήδη παρα πολλες εγκαταστάσεις και είναι μια αρκετά ανοιχτεί πλατφόρμα ως προς την παραμετροποίηση γι ανα καλύψει ιδικές ανα πελάτη ανάγκες!

Για περισσότερες όμως λεπτομέρειες και ποιο συγκεκριμένες δυνατότητες της εφαρμογής

διαβάστε την σελίδα εδώ

ή τηλεφωνικός

Τηλεφωνικό κέντρο:

2310-330411

Fax:

2310-334592

E-mail:

info@cyberarts.gr

Με λίγα λόγια το λογισμικό ERP PROXESS είναι ένα σοβαρό εργαλείο για κάθε ένα που θέλει να έχει τη πλήρη διαχείριση της επιχείρησης του!

Μηχανογράφηση σωστή όχι ακριβή!:T:

erpmainnet2.png

Link to comment
Share on other sites

Άτιμη κρίση ε; Και για εμάς όμως! Έχουμε οικονομικά banners :)

δεν αποσκοπούσε "καθαρα" για διαφήμιση αλλά πολυ ευχαρίστως και banner! στηλε μου σε παρακαλω με PM προσφορες :-) να δουμε τι μπορει να γινει!:T:

σε ευχαριστώ για την κατανόηση!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.