Jump to content



Προβλημα με το PC(ακυρα rr)


Gregorypeg1000

Recommended Posts

ρε φίλε είσαι θεόσταλτος. αντιμετωπίζω ακριβώς τα ίδια προβλήματα, και μάλλον το πρόβλημα είναι κοινό. όλο το hardware μου διαφορεικό εκτός από σκληρούς WD...Caviar Blue οι δικοί μου... δοκίμασα xp,vista, 7, 64+32, μπλε οθόνες και freeze ακόμη και στο install του λειτουργικού, με ό,τι έρορ θες. έχω γράψει την ιστορία μου εδώ αν θες να δεις...ακόμη δεν έχω βρει λύση...

http://www.thelab.gr/showthread.php?p=1062707462#post1062707462

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

τα ιδια σκ@τα και οι δυο μονο που εγω δν εχω bsod.αμα παω την μητρικη πισω αλλα δν την βαλω μεσα σε εκεινο το ηλεκτροστατικο σακουλακι που ηταν παιζει να μου πουνε τπτ πως και καλα δν την αλλαζουμε η το χαλασες εσυ?το εχω χασει ρε γαμωτο.πληροφοριακα ειναι αγορασμενη απο τα multirama.

Link to comment
Share on other sites

δν εχω ραιδ.το λειτουργικο εναι στον απλο τον 320.εκει ειχα το pagefile.το εβαλα στον 1 500 αλλα τπτ.παλι τα ιδια.τωρα εβαλα το τελευταιο beta bios της gigabyte.να δουμε τι θα δουμε

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα (αν μπορείς) να δοκιμάσεις άλλο δίσκο για system. Νομίζω ότι τελικά πρέπει να είναι ο δίσκος σου. Και με βάσει διάφορα που έχουν ειπωθεί στο thread ενισχύεται αυτή η εντύπωση μου. Δεν χάνεις τίποτε να δοκιμάσεις αν δεν είναι "φασαρία".

Σε αντίθετη περίπτωση νομίζω ότι καταλήγουμε σε προβληματική μητρική (?)

Link to comment
Share on other sites

τα εχω ξυλωσει και τα εχω ξαναβαλει δυο φορες.ολη την μητρικη την εχω ψαξει με μεγενθυντικο φακο μηπως δω τπτ μαυρισμενο ή τπτ περιεργο και δν ειχε κατι.σκληρο δυστηχως δν εχω να δοκιμασω αλλο και οι δυο 500αριδες ειναι γεματοι.

Link to comment
Share on other sites

τα εχω ξυλωσει και τα εχω ξαναβαλει δυο φορες.ολη την μητρικη την εχω ψαξει με μεγενθυντικο φακο μηπως δω τπτ μαυρισμενο ή τπτ περιεργο και δν ειχε κατι.σκληρο δυστηχως δν εχω να δοκιμασω αλλο και οι δυο 500αριδες ειναι γεματοι.

Σε καταλαβαίνω...

Νομίζω όμως ότι ο δίσκος φταίει. Αν βρεις ευκαιρία με κανά δανεικό δίσκο, τσέκαρε το.

Αυτά...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδες.εκανα bios update και 4 μερες τωρα δν εχει παγωσει.ουτε μετα απο hibernation,πουθενα.μηπως ηταν κανας ιος που χτυπα το bios και αφου εκανα φορματ εφυγε ο ιος αλλα το προβλημα εμεινε?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

memtest περναει σιγουρα.το ειχα αφησει πριν 5 μερες ολη την νυχτα και δν εχω πειραξει τπτ απο τοτε στις μνημες.σκληρους ειχα δοκιμασει πριν καιρο.δοκιμαζω και τωρα αλλα δν νομιζω να ειναι ουτε αυτοι.τπτ αλλο παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.