Jump to content



Νεο PSU.Ποιο?


Gregorypeg1000

Recommended Posts

Λοιπον....επειδη μαλλον το seasonic(της υπογραφης) ηταν ελλατωματικη παρτιδα και ουτε που το κοιταξαν στο πλαισιο(απλα εκοψαν πιστωτικο) το παρακατω ειναι καλο?σηκωνει το συστημα της υπογραφης ανετα?

http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/PSU/Corsair-CMPSU-750HXEU-PSU-750W.htm

Εχει μεγαλη διαφορα αυτο απο το παρακατω περα απο τα watt?

http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/PSU/Corsair-CMPSU-850HXEU-PSU-850W.htm

Ποιο απο τα δυο προτεινεται?

Ευχαριστω προκαταβολικα και συγνωμη αμα σας κουρασα.

Link to comment
Share on other sites

και εγω αυτο σκεφτηκα.αλλα στο πλαισιο γραφει αναμενεται συντομα για το 850.και ξερουμε τι σημαινει το αναμενεται συντομα για το πλαισιο. :(

οσα προιοντα ηθελα και ειχανε την ενδειξη ''αναμενεται συντομα''ειτε τα βρηκα ετοιμοπαραδοτα στο καταστημα(τι συμπτωση ετσι ειχε γινει με το τροφοδοτικο μου) ειτε μου τα παραγγειλανε(στο ιδιο το καταστημα) και πηγα και τα πηρα 2-3 μερες μετα, αντιθετα οσα παραγγειλα μεσω net ποτε κανενα δεν ηρθε στα χερια μου, και μαλιστα ποτε κανεις δεν με πηρε τηλεφωνο γιατι το τι γινεται με την παραγγελια αν θα ολοκληρωθει μολις ερθει το προιον κτλ

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ψαχνω και γω το 850αρι μου ειπαν οτι το περιμεναν στις 16 του μηνα αλλα δεν εχει ερθει ακομα! Στο Mall που πηρα δεν υπηρχε και μου ειπαν οτι το περιμενουν...

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες το 850αρι ειναι διαθεσιμο,αυριο θα το εχω στα χερια μου! :D

επιβεβαιωσα τηλεφωνικα και γω το πρωι!

Ελπιζω να ερθει και η μητρικη αυριο οπως μου ειπαν και να τα εχω Σαββατο ολα μαζι!!:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, υπάρχουν και άλλα μαγαζιά εκτός από το Πλαίσιο. Τι προπαγάνδα είναι αυτή με το συγκεκριμένο μαγαζί;

Sorry που κράζω, αλλά το να αυτοπεριορίζεις τις επιλογές σου, περιμένοντας να φέρει ένα συγκεκριμένο μαγαζί τα πράγματα που θες να πάρεις.. δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται κάπως.

Στην τελική δεν σου λέω να πας στο eshop (άλλωστε δεν το έχουν το συγκεκριμένο psu), αλλά υπάρχουν κι άλλα σοβαρά μαγαζιά και με υποστήριξη στο rma.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.