Jump to content



Βοήθεια για αγορά λαπτοπ HP dv6


bfc_xxx

Recommended Posts

πάρα πολύ καλό το HP DV6-1280ev

αν είσαι οκ για τα λεφτά που μπορείς να δώσεις μην δεις τίποτε άλλο....

θα σου πρότεινα το αντίστοιχο toshiba λόγω καλύτερου support αλλά από τα 940 θα πας στα 1100 και δεν νομίζω να βολεύεσαι μιας και σκέφτεσαι και χαμηλότερης αξίας μοντέλο.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά σκεφτόμουν γύρω στα 700€. Συγκεκριμένα για DELL Studio 1555. Αλλά μετά από έρευνα δεν έβγαλα άκρη με τα μοντέλα. Οι περιγραφές στα Online καταστήματα είναι λάθος ή ελλιπείς όσον αφορά τα DELL.

Οπότε πάω στο HP dv6-1280ev το οποίο έχει firewire (απαραίτητη προυπόθεση) + 4 USB + Bluetooth (Το μικρο HP δεν έχει). Επίσης ο επεξεργαστής μου φαίνεται πολύ καλύτερος (σε σχέση με το μικρό HP) και η κάρτα γραφικών αν και δε θα τη χρησιμοποιήσω τη βάζω στα συν. Η τιμή του στα 900€ (λόγω 13% φπα) μου φαίνεται αξίζει να δώσω τα 200€ παραπάνω.

Το μόνο πρόβλημα είναι ότι δε μπορώ να το δω από κοντά, οπότε παίρνω γουρούνι στο σακί, γι'αυτο και ζητάω τη γνώμη σας.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.