Jump to content



Κάρτα απο RMA αλλά τί κάρτα ?LoL...


r0y4ax

Recommended Posts

Πρόσφατα έκανα RMA μια 295 απευθείας από EVGA και αντί να πάρω την ίδια που είχα μου ήρθε μια κάρτα που ανέβασα και screen γιατί ΔΕΝ έχω δει παρόμοια πουθενά. Είχα την απλή EVGΑ295 και μου ήρθε απλά η CO-OP edition..αλλά και πάλη η κάρτα δεν μοιάζει καθόλου με αυτήν του site…μήπως έχει δει κάνεις κάτι παρόμοιο ?

Η CΟ-OP

http://www.evga.com/products/moreInfo.asp?pn=017-P3-1295-AR&family=Geforce%20200%20Series%20Family

Η δικιά μου...

άμα θέλετε και άλλες Φώτο πέστε μου γιατί δεν έβγαλα άκρι τι έχω τελικά...

post-9670-1416074199,4984_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

yianni δεν είναι ίδιες ...την ξέρω και αυτήν την καρτούλα.. εκτός αν η κάρτα είναι από άλλο RMA ή δεν έχει πάρει την τελική μορφή για κάποιο ράφι και την έστειλαν έτσι. Και το κουτί ήταν ένα απλό λευκό.

Κανένα χαρακτηριστικό, μόνο το CO-OP που λένε τα χαρτιά του RMA.

Τώρα μόνο αν κάτω από αυτό το αυτοκόλλητο που έχει η 295plus έχει το EVGA όπως το έχει η δικιά μου. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο. :dance3:

Link to comment
Share on other sites

yianni δεν είναι ίδιες ...την ξέρω και αυτήν την καρτούλα.. εκτός αν η κάρτα είναι από άλλο RMA ή δεν έχει πάρει την τελική μορφή για κάποιο ράφι και την έστειλαν έτσι. Και το κουτί ήταν ένα απλό λευκό.

Κανένα χαρακτηριστικό, μόνο το CO-OP που λένε τα χαρτιά του RMA.

Τώρα μόνο αν κάτω από αυτό το αυτοκόλλητο που έχει η 295plus έχει το EVGA όπως το έχει η δικιά μου. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο. :dance3:

Παντως -εκτος απο το αυτοκολλητο και το κουτι που λες τα οποια μπορει ν' αλλαξανε- η δικια σου φωτο με αυτη του yianni ειναι ολοιδιες.

Εκτος και αν μου ξεφευγει κατι.

Στη τελικη στειλ'τους φωτο και ρωτα τους...:rofl:

Αλλα η καρτα αυτη ειναι κατα 99%.

Link to comment
Share on other sites

Πιθανόν οι κάρτες που είναι για RMA να μην περνάνε όλα τα επιπλέον βήματα που περιλαμβάνουν αυτοκολλητάκια και όμορφα κουτιά. Λογικά σου στείλανε μια κάρτα σε, ας πούμε( ; ), bulk μορφή. Νομίζω έτσι στέλνονται και στα καταστήματα. Αν π.χ. το Πλαίσιο στείλει πίσω μια μητρική για RMA νομίζω δεν θα παραλάβει ένα πλήρες πακέτο αλλά μόνο την μητρική στο αντιστατικό σακουλάκι.

Στο πίσω μέρος δεν γράφει το αυτοκόλλητο;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.