Jump to content



Just Cause 2(Eidos Studios)


Evan

Recommended Posts

Και μενα μου αρεσει αρκετα το παιχνιδι αν και οντως πιο μετα πιστευω θα το βαρεθω.οντως ο χειρισμος ειναι λιγο περιεργος ειδικα στα αυτοκινητα και στα αεροπλανα(οπου τον αλλαξα εκει).εχει και κατι κολληματα με τα κουμπια.αλλαζεις τα κουμπια στο ελικοπτερο και σου τα αλλαζει και οταν εισαι πεζος :crazy:

παντως οντως εχει ωραια μηχανη γραφικων.η 4870 μου το πηγαινει νερο με ολα σχεδον full.παντα πανω απο 50 εχω...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Καταπληκτικά διασκεδαστικό παιχνίδι. Δεν το περίμενα γιατί το πρώτο το είχα αγνοήσει.

Γενικά είμαι σε φάση που δεν παίζω πολύ, και το game είναι ότι πρέπει για λίγο χαλαρό gaming.

Το μόνο μου παράπονο είναι ότι δε μπορώ με ΤΙΠΟΤΑ να κουμαντάρω τα αεροπλάνα:hm:

Link to comment
Share on other sites

"Black Market Aerial Pack" DLC @ 2,5€

προσθέτει στο παιχνίδι το F-33 Dragon Fly Jet Fighter, ένα αεροπλάνο με δύο πυραύλους και τέσσερα mini-guns, το Multi-lock Missile Launcher, το οποίο μπορεί να "κλειδώσει" ταυτόχρονα τέσσερις στόχους και το Parachute Dual Thrusters.
"Black Market Boom Pack" DLC @ 2,5€
προσθέτει στο παιχνίδι το Quad Rocket Launcher, το Cluster Bomb Launcher και το Air Propulsion Gun, το οποίο χρησιμεύει στο να εκτοξεύουμε τους εχθρούς μας στον ουρανό.
Tα δυο dlc θα βγούν στις 29 απριλίου το ένα και στις 25 Μαϊου το άλλο

πηγή: gameover.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Επαιξα λιγο το βραδακι πολυ ωραιο το mod περιμενω να μπουνε ολοι σε εναν server , ειδα μεχρι και για χιλια ατομα server διοτι το μαπ ειναι αρκετα μεγαλο .

Στα συν τα comand για τελεπορτ !

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.