Jump to content



Just Cause 2(Eidos Studios)


Evan

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply
Pure Fun το παιχνιδάκι!Αν και ο Nephilim θα καίγετε με κάτι άλλο...(λέγε με Battlefield) :hehe:

Οχι ρε αφου ακομα ειμαι στο περιμενε...

Αντε να βρουμε και ενα τροπο να κλεισει το timer να ξεπαστρεψουμ οτι πολη εχει κοντα:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ελαφρυ θα το ελεγα εγω, full settings με AA x2 + AFx2@ 1680x1050 πανω απο 50fps( με το ματι :p)

Πολυ καλο σε σχέση με το 1ο παιχνίδι !

καλα...ανοιξα τα παντα ΟΛΑ για δοκιμη σε 192Χ1200 πανω απο 12 δεν ειδα!:p

Link to comment
Share on other sites

ωραίο παιχνιδάκι, τρομερές αλλαγές σε σχέση με το προηγούμενο αλλά το μόνο κακό είναι το οδήγημα με αυτοκίνητο,μηχανή κτλ και όταν "πετάς" δεν βολεύει η κάμερα....μέχρι να βγεί πιστεύω έχουν να αλλάξουν μερικά πραγματάκια...

Link to comment
Share on other sites

ειναι λιγο "αργο" το ποντικι η ειναι ιδεα μου?οταν γυριζεις την καμερα πχ,μπορει και να ειναι θεμα συνηθειας βεβαια..

Frames ποσα εχεις?

Και μενα ετσι μου φανηκε αλλα εφταιγε το χαμηλο framrate και εβαλα μεγαλυτερο sensitivity.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον οχι,κατεβασα ολες τις ρυθμισεις και παρεμεινε ετσι,τεσπα,θα το κοιταξω περισσοτερο οταν βγει το κανονικο,δεν θα ασχοληθω περισσοτερο με το demo

παντως κουραστικά πολλες οι ρυθμισεις σε γραφικα και controls και ελεεινη ηθοποιια,στο βιντεακι στην αρχη ηταν σαν bmovie στυλ delta force η κατι τετοιο,μετα απο mass effect νομιζεις οτι γυριζεις 10 χρονια πισω,ευτυχως το σωζουν τα γραφικα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.