Jump to content



Asus p5k drivers!!!


petran_x13

Recommended Posts

παίδες θα ήθελα να μου κάνετε μια τεραστια χάρι οποιος έχει το cd με τους drivers τις p5k αν μπορεί να μου πει ακριβώς τα ονόματα όλον τον drivers για να τους κατεβάσω από το site της asus:crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το ξέρω αυτό εγώ θέλω κάποιος να μου πει ακριβώς τους drivers που έχει το cd τις μητρικής του.

Μα ότι έχει στο CD έχει και στην παραπάνω σελίδα. Εκτός και αν έχω καταλάβει λάθος...

Link to comment
Share on other sites

Μα ότι έχει στο CD έχει και στην παραπάνω σελίδα. Εκτός και αν έχω καταλάβει λάθος...

δεν κανεις λάθος απλά θέλω να έχω μια σιγουριά ότι έχω όλους τους απαραίτητους γιατί η μητρική είναι από stock πλαισίου και δεν έχει τίποτα από παρελκόμενα αλλα για τα 15ευρα που έκανε είμαι πολύ ευχαριστημένος:hehe:

Link to comment
Share on other sites

την έβαλες πάνω? δουλεύει??????? όλα τα απαραίτητα είναι αυτά που λέει στο σίτε.....ήχος...λαν...chip...

δεν την έχω βαλει πάνω την περιμένω να μου την στήλη ένας φίλος από αθηνα που πήγε και μου την αγόρασε:happy2:

Link to comment
Share on other sites

καταρχάς καλά χριστούγεννα παίδες:coax:Η μητρική δούλεψε κανονικότατα τις τα σύνδεσα όλα πάνω αλλα δεν είχε λειτουργικό ο σκληρός, πάντως bootare κανονικά και όλα ok:jump:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.