Jump to content



η γνωμη σας για το epox 8rda3+


zyx

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από zyx [14-11-2003 και 16:51]

τι λετε παιδες

Καταρχίν έχω χρησιμοποιήσει και τα δύο.

Αν είσαι σκληροπυρινικός oveclocker και έχεις όρεξη να παίξεις αρκετά με την μητρική σου και δεν έχεις Barton2500+ τότε epox8RDA3+. Κατα προτίμηση rev2

Αν είσαι σκληροπυρινικός oveclocker και δεν έχεις όρεξη να παίξεις αρκετά με την μητρική σου και έχεις Barton2500+ τότε Abit.

Αυτά.....:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Κρατα το abit ωρε παιδι και αστα τα epox....

vag το abit παπαλα πεθανε κιαυτο. πηρα asus σας θημηθηκα εστω και αργα. τρομερο mb για εκει που παει ομως. με 1.9v cpu και 2.8 μνημη δεν μπορεις να κανεις και θαυματα. και επειδη μαλον θα μου ερθει απο την εγγυηση του abit καινουργιο σκευτομε να παω σε epox αλλα αν εχει και αυτο προβλημε με bios κλαψτα χαραλαμπε

Link to comment
Share on other sites

To 8rda3+ προβλημα με bios corruption εαν καταλαβα καλα μαλλον οχι. Το δικο μου τουλαχιστον εχει φαει παρα παλα bios configurations και κανενα προβλημα εδω και 5 μηνες. Απο αποψεως αποδοσης παει μεχρι 225 FSB αλλα μετα απο εκει ουτε ΗΖ παραπανω. Εχω και το northpole στο northbridge. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alex_000

Γιατι πέθανε το ΑΒΙΤ τι το έκανες?

ελα ντε.δεν ξερω ακριβος. παιδεομουν με εναν καινουργιο cpu αρχισε απο εκει τους συναγερμους. οταν δουλεψε ανεβασα το fsb και εκει που μας ταλεπορουσε παπαλα συναγερμοι και σταθεροτητα 0.

αν και υπαρχει μια περιπτωση να βραχικικλοσε.

αλλα τωρα που το ξαναπηρα το ιδιο mb για το μαγαζι μου. το εδωσα 225 fsb ουτε ξεκινουσε. δινο παραπανω τασεις και 227 fsb και αρχισε παλι τους συναγερμους. καινουργιο mb . alex δεν ειμαι εγω για abit

παλι σημερα δεν καταφερα να ερθω στη συναντηση ημουνα νεκρος. σορυ γκάις μολις ξυπνησα

την αλλη τωρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.