Jump to content



Περί φωτογραφικών μηχανών, φακών και λοιπών αξεσουάρ


Recommended Posts

Όχι,καί οί φωτος δέν μέ πείθουν,θά μπορούσε κάλιστα νά είχε βγάλει καί μία κάτω από τό νερό πού νά φένεται τό Waterproof Case,αντί αυτού δείχνει μία καί καλά ότι τήν χτυπάει τό κύμα πιό κύμα δηλ. τές πά,δέν θά τό τιμούσα.

Link to comment
Share on other sites

κάτι ψήνω για την nikon d5000 μεταχειρησμένη με 5,300 κλικ σε πολύ καλή τιμή . αξίζει η είναι πολυχρησιμοποιημένει ? το πακέτο έχει ως εξής

- Nikon D5000, αγορασμένη πριν από 5 μήνες (αρχές της χρονιάς), μαζί με τον kit φακό Nikkor AF-S 18-55mm 1:3.5-5.6 G VR

-Extra μπαταρία Nikon EN-EL9

-Ασύρματο τηλεχειριστήριο Nikon ML - L3

-San Disk Extreme III 4GB κάρτα μνήμης

-Θηκη Lowepro Nova 2 AW (τα χωράει όλα και έχει χώρο για άλλον έναν φακό)

τιμή δεν μπορώ να πω λόγο τον φονιάδων των DSLR ( το πιάσατε εεε ?)

Link to comment
Share on other sites

άμα δέν μπορείς νά πείς τιμή πώς θά σού πούμε;

Και γιά νά απαντήσω,άμα έχει εγγύηση χαρτιά κανονικά καί τά ρέστα,καί είναι σέ τιμή από 20 τοίς εκατό καί κάτω από καινουργια,καί έχεις τά λεφτά,καί έχεις πάρει καί τήν απόφαση,βούρ όρμα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

μια λίγο άσχετη ερώτηση αλλά ποιο πρόγραμμα θα προτείνατε για μαζικές μετατροπές πολλών RAW σε jpeg;

έχω βάλει στο capture NX, 363 αρχεία από τις 7 το απόγευμα και ίσα που έχει ξεπεράσει την μέση αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

μια λίγο άσχετη ερώτηση αλλά ποιο πρόγραμμα θα προτείνατε για μαζικές μετατροπές πολλών RAW σε jpeg;

έχω βάλει στο capture NX, 363 αρχεία από τις 7 το απόγευμα και ίσα που έχει ξεπεράσει την μέση αυτή τη στιγμή.

το pc σου φταίει:p

Link to comment
Share on other sites

μπα, δεν νομιζω. πιστεύω ότι αν ήταν να φταίει για να φρενάρει θα ήταν ο δίσκος αλλά δεν έχει πρόβλημα. άσε που έχω βάλει ενα pc μόνο και μονο για να κάνει αυτή τη δουλεια και εγώ είμαι σε άλλο.

Link to comment
Share on other sites

εχεις δοκιμασει ενα καρο αλλες χαζομαρες που σχετιζεται με την φωτογραφια...

τα 2 βασικοτερα προγραμματα της νικον απο το 2007 δε τα εχεις τεσταρει ;

και εχει χιλιοειπωθει στο φορουμ

Απαραδεκτος:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.