Jump to content



Δεν αρχίσαμε καλά....


RootX

Recommended Posts

ρε παιδιά θα τα σπάσω όλα... έχει κανένας χριστιανός εδώ κοντά κανα παραπεταμένο jetspeed 500i του ΟΤΕ???? γιατί κατά τον ΟΤΕ όλα είναι ΤΕΕΕΕΕΛΕΙΑ:confused: ... αλλά το ρούτερ μου (zyxel 650h) δε βλέπει γραμμή... θα φέρω τεχνικούς να μετρήσουν τη γραμμή αλλά επειδή έχω δικό μου εξοπλισμό πληρώνω... οπότε ας έχω τσεκάρει από πριν με ένα μοντεμ του οτέ ή κάποιο άλλο... θενκς..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

όχι μόνο δεν αρχίσαμε καλά, αλλά συνεχίζουμε και άσχημα...

τα ίδια ακόμα... το zyxel ΔΕΝ βλέπει γραμμή... και όλοι οι γνωστοί μου έχουν pstn dsl modems... p;ikra...

o οτε θα έρθει το νωρίτερο Τρίτη Τετάρτη οπότε μάλλον θα έχω φρικάρει εντε΄λώς ως τότε...

αφήστε που θα τον πληρώσω διότι έχω δικό μου εξοπλισμό...

Link to comment
Share on other sites

Vouda τα zyxel παίζουν τέλεια με όλα τα dslam του πΟΤΕ.

Ίσως να ξεχασαν να σου ενεργοποιήσουν τη γραμμή τελικά.

Υποθέτω είσαι σίγουρος ότι το zyxel σου είναι isdn τύπου (κατάλαβα ότι τέτοια σύνδεση έχεις).

Link to comment
Share on other sites

ε ναι... το 650Η-33 έχω... και η συνδεσμολογία τσεκαρισμένη είναι...

δεν ξέρω τί σκατά φταίει... μίλησα και με τεχνικό από το κέντρο του adsl, είπε ότι βλέπει ότι δεν συγχρονίζει η γραμμή μου, την έκανε ρεσετ αλλά πάλι τα ίδια...

Link to comment
Share on other sites

το μόντεμ θα έπρεπε να συγχρονίζει και με σπλίτερ και χωρίς. απλά χωρίς σπλίττερ δεν θα έχω τηλ.

δοκίμασα και τα 2. @@...

ή είναι χαλασμένο το μόντεμ (γιατί είναι συμβατό) είτε η γραμμή έχει πρόβλημα...

απλά δεν έχω υπομονή να μάθω την τετάρτη και ψάχνω κάποιον με dsl over isdn...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.