Jump to content



ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ! δεύτερο psu doa?


dunkel_Stern

Recommended Posts

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

περιμένω ο φίλος μου να βρει χρόνο να το τσεκάρει :p

παιδιά πάντως αυτήν την στιγμή τρέχω το pc με ένα 400W τροφοδοτικό, gpu cpu "ιποχρονισμενα" εκεί που δεν πάει...

ακόμα δεν μου πέταξε μπλε οθόνη...

αυτή την στιγμή στο pc έχω ξηλώσει την 295 και έχω μια 7600... ιεροσυλία....

Link to comment
Share on other sites

του hipro είναι για πιο extreme καταστάσεις... bench table, υγρό άζωτο και ρεζερβέ το εργοστάσιο τις δεη.

πάντως πήρα τηλ να κρατήσουν ένα corsair 1000 στο πλαίσιο αύριο να το πάρω... άμα και αυτό είναι doa τότε θα πετάξω το μηχάνημα και θα πάρω netbook

Link to comment
Share on other sites

πείρα σήμερα από το RMA του DOA ένα ίδιο νέο corsair 1000...

...άμα είναι και αυτό doa θα κάψω το πλαίσιο.

Εισαι "αντιεξουσιαστης" ?

Δεν σου φτανει που η Στουρναρη ερημωσε?

Link to comment
Share on other sites

Ντεν Εκουν στουρναρη στην θεσσαλονικη καρντια μου :hug::haha:
Τοτε που ειχαν ζωη και τα αλλα καταστηματακια.Και τοτε που η Θεσσαλονικη ελεγε "Δεν εχουμε στουρναρη εμεις εδω"

Γομαρακος.

Link to comment
Share on other sites

αντε επιτελους..... τετοιο συστημα να μη μπορεις να το χαρεις.....και εσυ αδερφε πολυ ατυχια........

edit :επιτελους τωρα μπορεις να αλλαξεις και αυτα που κρεμονται στην υπογραφη σου....χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

αντε επιτελους..... τετοιο συστημα να μη μπορεις να το χαρεις.....και εσυ αδερφε πολυ ατυχια........

edit :επιτελους τωρα μπορεις να αλλαξεις και αυτα που κρεμονται στην υπογραφη σου....χαχαχα

σωστό σε κόβω ;)

:jump1::jump1::jump1:

Link to comment
Share on other sites

Ατυχία...; Χμμμμ, όταν κάτι συμβαίνει κατ'εξακολούθηση πάυει να είναι σύμπτωση, συγκυρία, ατυχία, κ.λ.π.

Αλλωστε είναι... σατανική σύμπτωση να έρχονται DOA δύο διαφορετικά τροφοδοτικά, διαφορετικών κατασκευαστών (και μάλιστα αμφότεροι κατασκευαστές θεωρούνται σοβαροί) και μάλιστα από το ίδιο μαγαζί!!! Αναρωτιέμαι τι ποσοστό έχει ένας μέσος πελάτης να του συμβεί κάτι τέτοιο!

Αν ήμουν κανας κακοήθης θα μπορούσα να σκεφτώ μέχρι και ότι τα DOA ανακυκλώνονται από τον έναν άτυχο πελάτη στον άλλον. Αλλά αυτά θα τα σκεφτόταν μόνο ένας κακοήθης όπως προείπα... :p

Τελικά επρεπε να είχες πάρεις το Sevent... εεε, το hipro εννοώ! :D

Link to comment
Share on other sites

Ατυχία...; Χμμμμ, όταν κάτι συμβαίνει κατ'εξακολούθηση πάυει να είναι σύμπτωση, συγκυρία, ατυχία, κ.λ.π.

Αλλωστε είναι... σατανική σύμπτωση να έρχονται DOA δύο διαφορετικά τροφοδοτικά, διαφορετικών κατασκευαστών (και μάλιστα αμφότεροι κατασκευαστές θεωρούνται σοβαροί) και μάλιστα από το ίδιο μαγαζί!!! Αναρωτιέμαι τι ποσοστό έχει ένας μέσος πελάτης να του συμβεί κάτι τέτοιο!

Αν ήμουν κανας κακοήθης θα μπορούσα να σκεφτώ μέχρι και ότι τα DOA ανακυκλώνονται από τον έναν άτυχο πελάτη στον άλλον. Αλλά αυτά θα τα σκεφτόταν μόνο ένας κακοήθης όπως προείπα... :p

Τελικά επρεπε να είχες πάρεις το Sevent... εεε, το hipro εννοώ! :D

κέιτα πάντως έπαιξα joker εκείνη την ημερα και πήρα αυτά που είχα στην υπογραφή μου :p

πάντως ειδικά το corsair αποκλείεται να ήταν port από επιστροφή, εγώ το άνοιξα από την ζελατίνα του.

αλλα πέρα από την πλακα, θα έπαιρνα του hipro άμα ήταν modular (τη να την κάνω όλη την καλώδιομακαρονάδα?)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.