Jump to content



δεν παίζω το sillent hill 3


kots

Recommended Posts

καταρχήν συγνώμη αν το θέμα δεν είναι στην κατάλληλη ενότητα.

έχω μια ΜΧ440 και επιχειρώ να παίξω το sillent hill 3. αφού κάνω την εγκατάσταση και τρέχω το ΕΧΕ που έχει δημιουργήσει στα program files μου λέει wrong disk. και κατά συνέπεια πρέπει να βάλω το crack. το βάζω και έχω 2 απορίες.

τρέχω το κράκ και μου λέει "a crash occurred the last time the game was played. Using safe graphics options". γιατί μου το βγάζει αυτό; μου το βγάζει κάθε φορά. έβγαλα και ξαναέβαλα το παιχνίδι και πάλι το ίδιο. τέλος πάντων. πατάω οκ και συνεχίζει : "This game requires a video card with a minimum of 38 MB VRam and programmable Vertex/Pixel support. the appplication will now close." και φυσικά με πετάει έξω.

ξέρει κανείς τι δεν έχει η κάρτα μου και μου το λέει αυτό; στις οδηγίες γράφει ότι δεν υποστηρίζετε το παιχνίδι από mx series. μπορώ να κάνω κάτι στην κάρτα μου και να το παίζει;

με ΑΤΙ 9600προ παίζει κανονικά στο δικό μου το πισι.

καμιά ιδέα; ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kots [24-11-2003 και 14:06]

καταρχήν συγνώμη αν το θέμα δεν είναι στην κατάλληλη ενότητα.

έχω μια ΜΧ440

"This game requires a video card with a minimum of 38 MB VRam and programmable Vertex/Pixel support. the appplication will now close." και φυσικά με πετάει έξω.

ξέρει κανείς τι δεν έχει η κάρτα μου και μου το λέει αυτό; στις οδηγίες γράφει ότι δεν υποστηρίζετε το παιχνίδι από mx series. μπορώ να κάνω κάτι στην κάρτα μου και να το παίζει;

με ΑΤΙ 9600προ παίζει κανονικά στο δικό μου το πισι.

καμιά ιδέα; ευχαριστώ

υποστηριξη για Vertex/Pixel shaders δεν εχει η καρτα σου..

μπορει αυτο να σε βοηθησει

http://forums.afterdawn.com/thread_view.cfm/58106

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.