Jump to content



3870x2 dead τωρα???


thor

Recommended Posts

καρτα εντος εγγυησης απο πλαισιο που πεθανε εντελως ξαφνικα... εχει αποδειξη αγορας 378€. η ερωτηση, σε περιπτωση που μου πουν για αντικατασταση ποια καρτα ειναι η δικαια αντικατασταση? εναλλακτικα ισχυει το πιστωτικο στην τιμη αγορας?

Link to comment
Share on other sites

κανονικά δεν ισχύει η τελευταία τιμή στην οποία υπήρχε διαθέσιμη η κάρτα;

2 φορες που πηγα επιστροφη στο πλαισιο......ειδαν την αποδειξη και μου εδωσαν πιστωτικο ακριβως οσο εγραφε .....μια φορα σε σκληρο που τον ειχα 1 + χρονο και την αλλη σε μια καρτα γραφικων δεν θυμαμαι ομως ποσο καιρο την ειχα

Link to comment
Share on other sites

οτιδηποτε πανω απο 4870 θα εισαι ευχαριστημενος και διπλα κερδισμενος

και λιγοτερη καταναλωση θα εχεις και καλυτερες επιδοσεις.

τωρα αν σου δωσουν καμια 5870Χ2 η full Πιστωτικο κανε παρτυ στο χιλτον το βραδυ:haha:

Link to comment
Share on other sites

http://www.skroutz.gr/s/44710/Asus-Radeon-HD-3870-X2-1GB.html

ειναι η μονη 3870x2 που εχει ο σκρουτζ.....και κοστιζει 290 ...και παλι καλοριζικη η 5870 ......απλα θα χασουμε το χιλτον ...δεν πειραζει ομως...

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αν μου πουν οτι τελευταια τιμη ηταν ας πουμε 100 ευρω θα ειναι δικαιο?

το εχουμε συζητησει ΠΟΛΛΕΣ φορες το θεμα.

Κανε ενα search και θα βρεις το "δικιο" σου.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αν μου πουν οτι τελευταια τιμη ηταν ας πουμε 100 ευρω θα ειναι δικαιο?

Αν δεν κάνω λάθος(μάλλον κάνω, δεν είμαι σίγουρος. Θυμάμαι ο Tsakonas κάτι, κάπου είχε ποστάρει) το πλήρως νόμιμο είναι να κοπεί πιστωτικό στην τιμή αγοράς!

Από εμπειρία δικιά μου και άλλων που μιλάω, δύσκολα θα πάρεις πιστωτικό! Λογικά αντικατάσταση θα σου κάνουν με κάτι πιο καινούργιο:)

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αν μου πουν οτι τελευταια τιμη ηταν ας πουμε 100 ευρω θα ειναι δικαιο?

αν είναι sapphire, να ξέρεις ότι είναι 149 ευρώ. Για άλλες δεν ξέρω, αλλά μάλλον τελευταία τιμή:turn:

Link to comment
Share on other sites

την πηγα την Παρασκευη, την ιδια μερα με πηρε ο τεχνικος, μου ειπε οτι η καρτα εχει προβλημα, με ρωτησε τι θελω να κανει και του απαντησα οτι θελω αντικατασταση με 5870. μου ειπε οτι θα κοιταξει τι μπορει να κανει και απο τοτε περιμενω... :suicide:

Link to comment
Share on other sites

την πηγα την Παρασκευη, την ιδια μερα με πηρε ο τεχνικος, μου ειπε οτι η καρτα εχει προβλημα, με ρωτησε τι θελω να κανει και του απαντησα οτι θελω αντικατασταση με 5870. μου ειπε οτι θα κοιταξει τι μπορει να κανει και απο τοτε περιμενω... :suicide:

Kαλο μου ακουγεται εμενα αυτο....οτι δηλαδη δεν σου εφερε αντιρησεις.....περιμενε ακομα λιγο...και ξαναπαρε τηλ........και μην σου παρει κανενας τον αερα και δεν σου δωσει 5870...ειναι κριμα να την χασεις.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.