Jump to content



Δελαμπίτικη συνάντηση για φωτο-τεστς


Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

δουλευει ο κοσμος τις καθημερινες:p

τριτη δουλευω μεχρι 11 βραδυ.

θα με βολευε σουκου γιατι και αυριο και το αλλο σαβ/κο δουλευω 6 το πρωι.Οποτε μετα θα ειμαι free

αυριο δεν μπορω με τπτ γιατι παω μαραθωνα μετα τη δουλεια οποτε απο το αλλο σκ :p

Link to comment
Share on other sites

παντα δουλευω εγω....:p

Τριτη μωρε πρωι ; θα παω στη βολτα μου και μετα δε θα εχω ουτε μια ορεξη για δουλεια ; Ουστ.Κατσε διαβασε τωρα για να παμε σαβ/κο :D

16/2 κατεβαινει και ο Σακης..

Link to comment
Share on other sites

τριτη πρωί θα πάμε, να έχει και ήλιο (όχι ότι το Σ.κ δεν θα έχει αλλά αργεί :p ). άσε τις δικαιλογίες :p

επίσης όταν με το καλό έρθει και ο Σάκης, θα κανονίσουμε nikon vs canon εξόρμηση (αν μπορεί και ο Άγγελος, ο Διονύσης και (λέμε τώρα ) ο NTGής)

edit: πείτε ιδέες για μέρος...κάνα κέντρο λέω εγώ που έχω και διάφορα ωραία σημεία..

Link to comment
Share on other sites

FF χορτασα το περασμενο Σαββατο που ειχα παει μονοημερη στον Αγγελο....:p

Αλλα , "ο σειρα L" χειροτερος και απο κινητο βρε αδερφε.......κοκκινα μπλε πιξελς εβλεπες :hehe:

λοιπον τερμα το ΟΤ

Για Τριτη πρωι δε ξερω αληθεια.Γιατι ειμαι απογευματινος στη δουλεια για τυχων δουλειες του σπιτιου.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, πάμε κέντρο, Μοναστηράκι, Πλάκα, Ακρόπολη, Συνταγμα; Και ας ξαναπάμε το σ/κ που θα μπορούν και άλλοι.

+1, κατά τι ώρα να πούμε; κατά τις 10 στον ΗΣΑΠ στο Μοναστηράκι πχ;

επίσης να οριστικοποιήσουμε τις συμμετοχές, για την ώρα έχουμε:

hayabusa

PetrosD

GoMaR

Dolly το ΄χεις; :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.