Jump to content



Εισαγωγη Saves απο Μass Effect1 σε Mass Effect2


Seek & Find

Recommended Posts

Καλησπερα παιδες,

Πηγα να κανω εισαγωγή τα παλια saves μου αλλα δεν εχουν αποθηκευτει σωστα και συμφωνα με εναν οδηγο που βρηκα πρεπει να ξανα σκοτωσω την τελευταιο "αρχηγο". Το θεμα ειναι οτι το ΜΕ1 ειναι 200+ χλμ μακρια! μπορει καποιος που το εχει να τα παρει και να μου το τερματισει παλι; ειναι ακριβως πριν την τελικη μαχη. Παρακληση σε οποιον εχει την καλοσυνη το κανει να ορισει εκππροσωπο τον prohgoymeno κυβερνητη του Normandie. Σας παρακαλω βοηθηστε με να χρησιμοποιησω τα saves μου. Σας ευχαριστω παρα πολυ. Τα savew μου ειναι παρακατω:

Υπερευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Οταν παιξεις την τελευταια μαχη και νικησεις το σαρεν στα σεΐβς σου θα δημιουργηθει ενα characterxxxx αρχειο ε αυτο θα δειξεις στο configuration μενου του mass 2. Btw εφτιαξα τα σεΐβς μου! επιπεδο 48 earth born sole survivor soldier με τον anderson και την ashley. καργα παραγκον.. οποις θελει σφυριξτε!

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν απατωμαι ειναι unique για καθε μηχανημα το characterxxxx αρχειο οποτε πρεπει να τελιωσεις το game στο δικο σου μαραφετι :s

Δεν μπηκα στην διαδικασια γιατι ουτε τα save μου εχω ουτε το me1 εγκατεστημενο.

Ελπιζω να μη χανω πολλα που ξεκινησα το 2 με νεο χαρακτηρα.

Link to comment
Share on other sites

οχι μην ανησυχεις δε παιζει το unique γιατι κατεβασα και προφιλ απο το παραπανω site και τα δεχεται μια χαρα, επισης τα saves μου δε τα ειχα κανει στο τρεχον μηχανημα. "Προφιλιαστητε ανετα"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.