Jump to content



Nike Online Store.


Jerry007

Recommended Posts

Σκοπεύω να πάρω καινούργια Αθλητικά αυτές τις μέρες, και βλέπω ότι οι τιμές στα μαγαζιά κυμαίνονται γύρω στα +/-20€ από το ID store της Nike. Οπότε προτιμώ να βρω κάποιο σχέδιο που μου αρέσει εφόσον δεν το βρίσκω σε κανένα τοπικό μαγαζί (εφόσον το έχω δοκιμάσει σε κάποιο μαγαζί και ξέρω ότι με βολεύει).

Μπορεί κανείς να μου πει άμα έχει ξαναγοράσει παπούτσι έτσι; Δηλαδή βλέπω ένα παπούτσι κάνει 100€, τι άλλα έξοδα θα μου φορτώσουν; Είναι ακριβά τα μεταφορικά; Περίπου σε πόσο καιρό θα τα έχω στα χέρια μου;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

Link to comment
Share on other sites

9.5€ για κανονική παράδοση (2-6 μέρες), και 20€ για εξπρές (επόμενη εργάσιμη). Στον πάτο έχει μερικά Link στην κατηγορία Orders, εκεί θα βρεις ότι πληροφορία χρειαστείς...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

παιδια ξεθαβω λιγο αυτο το θεματακι γιατι θελω να παραγγειλω απο το συγκεκριμενο σαιτ κατι ρουχα......

οταν ομως στο τελος της παραγγελιας βαζω postal code το 73200 της περιοχης μου, μου βγαζει σφαλμα ¨οτι δεν εχω γραψει σωστα η καθολου το postal code ¨

γνωριζει κανεις τη λυση?????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.