Jump to content



CoolerMaster HAF 932 AMD Edition side panel


thespesios

Recommended Posts

και εγω το εψαχνα ετσι εστειλα email sto shop τους και μου απαντησαν το παρακατω :

From: shop@coolermaster.nl

To: aragonn2005@Hotmail.com

Subject: RE: Enquiry from Cooler Master

Date: Wed, 3 Feb 2010 17:05:35 +0100

Hi Giannis,

We ordered the AMD side panel but I don’t know yet when we will receive them. I think it will take at least another 4 weeks before we receive it.

Kind regards,

Ruud Jacobs

Service Department

www.coolermaster.nl/shop

PSU calculator - http://www.coolermaster.outervision.com/advance.jsp

ALWAYS INCLUDE THE ORIGINAL MESSAGE!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

This email message is for the sole use of the intended recipient(s) and may contain confidential information.

Any unauthorized review, use, disclosure or distribution is prohibited.

If you are not the intended recipient, please contact the sender by reply email and destroy all copies of original message.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

From: Giannis Vafiadis [mailto:aragonn2005@Hotmail.com]

Sent: dinsdag 2 februari 2010 14:54

To: shop@coolermaster.nl; Cooler Master

Subject: Enquiry from Cooler Master

I want to ask is there any plan to sell side panel of haf 932 (i prefer amd version panel) i cant find something on haf subsection

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν καιγομε για το καπακι απλα επειδη σκεφτομε να παω σε υδροψυξη σκεφτομουν να παιξω με το πλαινο καπακι αλλα αφου υπαρχει ετοιμο σκεφτηκα να ρωτησω

ακομα περιμενω απαντηση στο τι τιμη υπολογιζουν να το διαθεσουν

Link to comment
Share on other sites

Ανέστη ο πλαινός μας άφησε, και έχει 4 χ 12 τώρα... πολύ πιο αθόρυβα, και με μεγαλύτερο CFM.

τώρα δεν απογειώνεται!

απλά θέλει 1 / week φυσιτίρι αναγκαστικά... εκτός αν το βάκεις Πάνω στο γραφείο αλλά είναι λίγο σκληρό να γίνει αυτό....

εγώ έχω να το καθαρίσω κάνα μήνα και φοβάμαι να το ανοίξω, μην βρώ μέσα και τον ΕΤ..

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxa

όντως σουρωτήρι αλλά αυτό το AMD edition είναι απλά godlike...

κια χωρις τον πλαινό fan thank god :jump1:

Και εμενα μαρέσει τρομερά η έκδοση αυτή που βγάλαν το μειονέκτημα είναι μονο με τον αέρα και την σκόνη.Τίποτα άλλο!:hm:

Link to comment
Share on other sites

Τους ζητησα να με ενημερωσουν μολις ειναι διαθεσιμο και μου ειπαν οκ για τιμη ακομα δν μου ειπε αλλα θα ξερουν καμια βδομαδα νωριτερα απο οταν το βγαλουν για πωλησει αυτος που μιλας λει οτι πιστευει οτι θα εχει ιδια τιμη με το απλο side panel

Εγω το 1ο πραγμα που θα κανω ειναι να βγαλω το λογο τις amd (ο δρακουλης που εχει μου αρεσει ):slap:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πηρα τηλ. σε πλαισιο μολις τωρα.... μου ειπαν οτι δεν εχουν ανταλλακτικα....... και αποτι βλεπω στο σιτε της CM δεν υπαρχει ..... :weep:

στο site τις cm που ρωτησα συνφωνα με την απαντηση του τελη τις αλλησ βδομαδας λογικα θα το εχουν ο πωλητης μου ειπε για οτι ανταλακτικα θελω - και οποιοσδηποτε δηλαδη καλο ειναι να στελνουμε mail γιατι δεν τα εχουν ολα περασμενα στο site τους

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.