Jump to content



hd4870 3d


tsakali

Recommended Posts

Λοιπών μου έχει κάτσει το ερώτημά για το αν μπορώ να παίξω σε 3d με ati 4870 1g? λοιπόν ελπίζω να γνωρίζετε αν κ δεν έχω δει πακέτα με 3d γυαλιά παρομια με τής nvidia. Λοιπόν δώστε τα φώτα σας!!!:hmm:

Link to comment
Share on other sites

θέλω άπλα με τα δικά μου δεδομένα να δω αν αξίζει το 3d κ τελικά τα κατάφερα κ έπαιξα το nfs speed σε 3d με οθόνη 1680x1050 στα 60hz κ μπορώ να πω πως όντως σου δίνει μια άλλη αίσθηση!! αυτό βέβαια το πέτυχα με το iZ3DDriverSetup.1.10.:rubik:

Link to comment
Share on other sites

δεν λενε και τπτ αυτα που λες, αν δεν εξηγησεις και 5 πραματα παραπανω..!!! δωσε info...!!πως το εκανες? τι προγραμματα χρησιμοποιησες? τι ρυθμισεις? με τι οθονη? απλη? ..........................................???

δλδ, τι να καταλαβουμε ετσι οπως το λες? οτι εβαλες ενα προγραμμα iZ3DDriverSetup.1.10, και δουλεψε ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχεις δίκιο...

έχω μια απλή tft συγκεκριμένα samsung 2232bw

κάρτα γραφικών hd4870 1g

εγκατέστησα το iZ3DDriverSetup.1.10 κ το μόνο που πείραξα ήταν στο directx όπως στην foto 86793351.jpg

βασικά τα ρυθμίζει ώστε να γίνουν έτσι trexana2.jpgbudgetde.jpg αν φορεσετε τα αναλογα γιαλιαredblueglasses.jpg

θα την δειτε 3d ακομη κ αν δεν εχετε 120hz k nvidia. Φυσικά μην ξεχνάμε πώς ότι δίνεις παίρνεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βασικά αγόρασα απ'το e-bayhttp://cgi.ebay.com/New-Red-Blue-Cyan-3D-Glasses-3-D-Dimensional_W0QQitemZ110489243704QQcmdZViewItemQQptZUS_DVD_HD_DVD_Blu_ray?hash=item19b9ac1038#ht_2162wt_1165 σε άλλη περίπτωσή έχει τα χάρτινα πού συνοδεύουν περιοδικά μεγάλη προσοχή θέλει στο χρώμα. red/cyan.

Υπάρχει άλλος ένας τρόπος που βασικά πρώτη δοκιμή έτσι έκανα http://matzadoura.pblogs.gr/pws-tha-ftiaxete-gyalia-3d-glasses-3d.html Προς το παρών κανένα απολύτως πρόβλημά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.