Jump to content



2.5" hard disk sata PCB


Aligator21

Recommended Posts

Αγόρασα πρόσφατα από το ebay (και μου ήρθε σήμερα) μια εξωτερική θήκη για 2.5" σκληρό sata.

Δυστυχώς δεν είχε μέσα το PCB για να κουμπώσει ο σκληρός (έλεος)!!!!

Του έστειλα email, αλλά δεν έχει απαντήσει και επειδή δεν του έχω καμία εμπιστοσύνη, ρωτώ εσάς...

Μπορώ να βρω από κάπου μόνο το PCB? Χωρίς να αγοράσω κάτι άλλο. Μόνο το PCB.

Έψαξα στο ebay αλλά δεν βρήκα σκέτο PCB.

Υ.Γ. Εάν τώρα κάποιος έχει κάποιο PCB από θήκη που δεν την χρειάζεται, ας με ενημερώσει please! :)

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας: -Μπορείς να στείλεις μήνυμα στον seller για επιστροφή της θήκης και αντικατάστασης.

-Μπορεις να ζητήσεις τα λεφτά σου πισω.

-Να απηλησεις τον πωλητή οτι θα αφήσεις negative feedback αν δεν γινει τίποτα.

Ξεκινα απο το 1ο ;)

Link to comment
Share on other sites

SirDiman, πραγματικά δεν έχω ούτε την όρεξη ούτε το κουράγιο για να μπλέξω με τέτοια πράγματα αξίας 3-4 ευρώ.

Ήθελε η γυναίκα μου μια ροζ θήκη και της πήρα αυτή, αλλά δεν περίμενα να έρθει χωρίς PCB.

Αλήθεια εάν το στείλω πίσω τα έξοδα αποστολής τα χρεώνομαι εγώ; Επίσης μέχρι να πάει η θήκη πίσω και να απαντήσει αυτός ότι το πήρε, θα έχει λήξη ο χρόνος που μπορώ να κάνω αξιολόγηση. Ήδη έχουν περάσει 23 μέρες από την αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.