Jump to content



Paypal Balance=0


dohc161416003179

Recommended Posts

Άνοιξα πρόσφατα λογαριασμό στο Paypal κάνοντας εγγραφή. Έβαλα μια προπληρωμένη της Κύπρου. Το θέμα είναι ότι στο Paypal μου δείχνει Available Balance 0.00 (μηδέν) παρόλο που την Παρασκευή(12/2) είχα βάλει τριάντα ευρώ. Από την κίνηση της κάρτας στη σελίδα της Κύπρου, βλέπω ότι έχει γίνει χρέωση το 1,5 ευρώ που λέει το Paypal, αλλά ως εκεί. Δλδ. δεν βλέπω τον 4ψήφιο κωδικό που θα μου έρθει ώστε να κάνω confirm την κάρτα.

Εσείς που έχετε μεγαλύτερη εμπειρία μπορείτε να μου πειτε τι κάνω λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Τα 30€ τα έβαλες στην κάρτα. Ο λογαριασμός paypal τραβάει από την κάρτα, όταν χρειάζεται, δεν τα μεταφέρει αυτόματα. Για τον κωδικό, πάρε τηλέφωνο στην τράπεζα Κύπρου και θα στον πουν

Link to comment
Share on other sites

τον κωδικο και χωρις να παρεις τηλεφωνο απο την τραπεζα μπορεις να τον δεις..

Ειναι ενα τετραψηφιο νουμερο , το οποιο στανταρ εμφανιζεται καπου στις λεπτομερειες της χρεωσης :)

Link to comment
Share on other sites

οτι σου ειπαν τα παιδια. το paypal δεν ξερει τι εχεις στο λογαριασμο. απλα ''τραβαει'' το ποσο που του λες εσυ, οταν θελεις, το μονο που κανει ειναι να ελεγχει αν υπαρχει το ποσο στο λογαριασμο..

το 1.5 ευρο το παιρνει για τα στοιχεια,απο οσο θυμαμαι, για να τσεκαρουν οτι ειναι πραγματικα κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Το 1.5€ το επιστρέφει όταν επιβεβαιώσει τα στοιχεία.

Αν κάνεις με την prepaid εγγραφή στο www.i-cardonline.gr μπορείς να παίρνεις τους λογαριασμούς σου και να βλέπεις γενικά τις πληροφορίες της κάρτας σου εκεί.

Για το paypal ισχύει ότι σου είπαν οι απο πάνω :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.