Jump to content



STORM SNIPER/HAF 932 or something else?


firekiller

Recommended Posts

Το κουτί πάνω απ' όλα είναι θέμα γούστου. Το μόνο σίγουρο πάντως είναι πως με κουτί σαν το HAF 932 θα έχεις πολύ καλό airflow και χαμηλότερες θερμοκρασίες. Δεν έχω πετύχει μέχρι σήμερα κάποιο test που να βγαίνει 2ο...τα κακά είναι πως μαζεύει σκόνη και έχει εμφάνιση που δεν αρέσει σε πολλούς.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω οτι υπάρχει το stacker 831se στο πλαίσιο το ασημένιο στα 99 ευρώ (το μαύρο ξεφεύγει πολύ στην τιμή νομίζω 170). Το μόνο που δεν ξέρω είναι αν υπάρχει διαθέσιμο σε όλα τα καταστήματα, προσωπικά το πήρα απο το κατάστημα στη μεταμόρφωση γιατί από εκεί μου είπαν στο τηλέφωνο οτι υπάρχει άμεσα διαθέσιμο.

Link to comment
Share on other sites

1ον αν παρεις το cosmos s εννοηται πωσ θα βγαλεις τον μεγαλο fan του πλαινου!!(δεν προσφερει τιποτα πιστεψε με!!) οποτε θα χωρέσει το true black που έχεις!

2ον αν δεν πάρεις το s δεν χρειαζετε να κάνεις τίποτα οπότε πάλι χωράει άνετα η ψήκτρα σου

3ον για μένα τα ΤΤ είναι υποδεέστερα των CM...πολύ πλαστικουρα το λέω εμπειρικά γτ είμαι κάτοχος armor, cosmos s, stacker ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.