Jump to content



Βοήθεια αγοράς συγκεκριμένης μητρικής Asus P5N64 WS Professional


Kokolikos

Recommended Posts

μου πέθανε το serveroni...αδέλφια η μητρική που φόραγε ήταν αυτή και για να μην πάμε για πλήρη μεταγραφική περίοδο είπα τουλάχιστον να ελέγξουμε την πιθανότητα μεταγραφής ενός και μόνο παίχτη....:nothing:

Link to comment
Share on other sites

μου πέθανε το serveroni...αδέλφια η μητρική που φόραγε ήταν αυτή και για να μην πάμε για πλήρη μεταγραφική περίοδο είπα τουλάχιστον να ελέγξουμε την πιθανότητα μεταγραφής ενός και μόνο παίχτη....:nothing:

αφου το εχεις για server, γιατι δεν παιρνεις την πιο φθηνη 775 μητρικη που θα βρεις? δεν αξιζει να δινεις χρηματα και γιατι αυτη η πλατφορμα παυει απο την παραγωγη αλλα κυριως γιατι το θες απλα για serveraki!

Link to comment
Share on other sites

λες ε?από την στιγμή που λες ότι παύει από την παραγωγή όντως τίθεται θέμα για ρίχτε καμιά πρόταση όσο ψάχνω:)

παρε οτι πιο φθηνο βρεις σε 775 με ddr3 (ddr3 απ'οτι ειδα επερνε η αρχικη μητρικη που ποσταρες!) τωρα το αν θα εχει 2 ή 4 memory dimms η μητρικη ειναι αποφαση δικη σου και το ποσα giga ram χρειαζεσαι στο serverακι σου! βαλε ομως καμια αγγελια μπας και κανα καλικαρι απο εδω εχει να σε βολεψει με τιποτα πιο οικονομικο! δεν χανεις τιποτα!

edit: ψαξε και στο stock του πλαισιου!

Link to comment
Share on other sites

δικέ μου είσαι πολύ γρήγορος στο ποστάρισμα μόλις την είχα βρει και θα ενημέρωνα το τόπικ...όντως κάνει σε όλα...από άποψη συμβατότητας με μνήμες και επεξεργαστή, οπότε θέμα closed.:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.