Jump to content



ΠΟΙΟ ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΝΑ ΠΑΡΩ????


overclocked

Recommended Posts

ΓΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΜΙΤΡΙΚΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ Η +12 ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 11.500 ΚΑΙ 11.369!!!

ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΤΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!

ΙΣΩΣ ΦΤΕΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΚΑΤΙ RESTARTS OTAN KANΩ ΠΟΛΥ o/C!!

EIMAI METAΞΥ ΕΝΕΡΜΑΧ 460 ΚΑΙ ΑΝΤΕC!!!

EΣΕΙΣ ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ???

ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ +12!!ΣΤΗΝ 8RDA+ πΟΥ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!! 11.90 ΚΑΤΙ ΕΙΧΑ!!

ΤΩΡΑ ΟΜΩς???ΠΕΡΝΕΙ ΡΕΥΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ +12???

ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΙΝΩ ΜΕΧΡΙ 150 ΕΥΡΩ ΜΑΧ!!

ΤΗΝΧ

Link to comment
Share on other sites

Και το enermax που σκεφτεσαι ειναι πιστευω απο τα καλυτερα. Αυτες τις 2 εταιριες πιστευω δεν μπορεις να τις συγκρινεις. Οποιο απο τα 2 και να παρεις θα ειναι αρκετα καλο.

Αληθεια το Truecontrol 550 ποσο κοστιζει????

Link to comment
Share on other sites

καλα πανικος!!!εχω γεμισει καλωδια!!πολυ καλο το enermax kai πολλα καλωδια!!μου περισσεψαν κιωλας!!

απο ρευμα τωρα που ειμαι στα 2500 με 230 fsb kai 2175 volt εχω 11.734 ενω πριν ειχα 11.300

στα defualt exω 11.85 ενω πριν 11.500!!

δεν θα επρεπε να εχω 12? μηπως μετραει λιγο κατω η epox?

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να εχει μια μικρη αποκλιση. Ειδικα τωρα που εβαλες ΤΟ τροφοδοτικο και παλι δεν σου δειχνει σωστα. Το θεμα ειναι αν σου σταματησαν τα τυχαια restart. Αν ναι τοτε δεν εχεις προβλημα. Μετρα και την +12 με ενα πολυμετρο και δες τι θα σου δειξει. Αν ειναι παλι στα 11.75 τοτε ειναι καλα. Αν δειχνει παραπανω τοτε μαλλον η Epox δειχνει οτι γουσταρει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.