Jump to content



Συμφορουμίτες ΣΟΣ,μαυρη επιφάνεια εργασίας!


mhche

Recommended Posts

Συμφορουμίτες ΣΟΣ,ανοίγω το λάπτοπ κανονικά κάνει εκκίνηση επιλέγω λογαριασμό χρήστη αλλά μόλις μπει δείχνει μαύρο αντι για επιφάνεια εργασιας και δεν εμφανίζει ούτε την γραμμή των windows κάτω,ούτε με το κουμπί ανοίγει η έναρξη και δεν μπορώ να κάνω επαναφορά συστήματος,έχω vista home premium 32bit.Το μόνο που εμφανίζεται είναι ο φάκελος με τα έγγραφα μου και απο κει μπορώ και ανοίγω παράθυρα,κλπ.Γιατί γίνεται αυτό?

Αν υπάρχει κάποια λύση πέραν του φορμάτ.Ευχαριτώ!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το φόντο αλλάζει εντάξη,αλλά το πρόβλημα είναι ότι δεν μου εμφανίζει τίποτα στην επιφάνεια εργασίας,ούτε εικονίοδια ούτε τίποτα,δεν εμφανίζετε η γραμμή της έναρξης και όταν κάνω δεξι κλικ στην επιφ.εργασίας δεν γίνεται τίποτα.Επίσης ούτε από τον πίνακα ελέγχου μπορώ να ανοίξω την γραμμή έναρξης.

Link to comment
Share on other sites

Από ό,τι μου λές δε σου τρέχει το explorer.exe. Δοκίμασε να πατήσεις ctrl+alt+del και να ανοίξεις τη διαχείρηση εργασιών και από εκεί να τρέξεις (αρχείο->νέο) το explorer.exe.

Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις για κάποιον ιο μήπως έχεις κολλήσει.

Link to comment
Share on other sites

Από ό,τι μου λές δε σου τρέχει το explorer.exe. Δοκίμασε να πατήσεις ctrl+alt+del και να ανοίξεις τη διαχείρηση εργασιών και από εκεί να τρέξεις (αρχείο->νέο) το explorer.exe.

Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις για κάποιον ιο μήπως έχεις κολλήσει.

Όλα απο την διαχείρηση εργασιών τα κάνω.Θα κοιτάξω για ιό και εγώ κάτι τέτοιο υποψιάζομαι,αλλά δεν είχα χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Από ό,τι μου λές δε σου τρέχει το explorer.exe. Δοκίμασε να πατήσεις ctrl+alt+del και να ανοίξεις τη διαχείρηση εργασιών και από εκεί να τρέξεις (αρχείο->νέο) το explorer.exe.

Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις για κάποιον ιο μήπως έχεις κολλήσει.

χίλια ευχαριστώ φίλε μου,ήταν και τα δύο και ιός και άνοιξα και το explorer.exe.

Και πάλι ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.